Avon

Ár:   559 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2020. június 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók

2020-ban megújult összetétel!

• védi ajkaidat a kiszáradástól
  • intenzíven hidratál
  • puha érzést ad ajkaidnak
  • gyorsan beszívódó formula méhpempővel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Emma23

2021. május 23.

Éjszakára szoktam vastagon felkenni és akkor szépen ápolt. De ha csak kicsi tettem fel akkor semmit sem hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 23.

MissScorpio

2020. június 18.

Könnyen kenhető, jó illatú ajakbalzsam. Nekem nem ragad még nyáron sem, bár előttem sokan ezt írták. Nem szárítja a számat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

LanaWattson

2017. december 3.

Nem rossz, de...
Az illatát szeretem, viszonylag hidratál is, viszont nagyon könnyen lejön, akár lenyalva, akár iváskor, ráadásul elég ronda nyomot hagy a pohár oldalán. Ami még ellene szó, az az, hogy a hideg-meleg változását nem viseli szegényem valami jól... Melegben ugyanis nagyon folyik és ragad, akkor is, ha csak kicsit nyomok ki belőle, míg hidegben, főleg, ha kifogyóban van, alig lehet kipréselni valahogy a tubusból...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

Nem rossz, de...

Cicuka22

2017. november 3.

Nekem nem használt. Alapban csak fényesít és nagyon hamar eltűnik. Ha száraz a szám, akkor pedig az ég világon semmit nem csinál. Nem érzem hatékonynak. Pillanatok alatt eltűnik a számról és amúgy is olyan fura az íze, érzete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

csillahox

2016. október 9.

Nagyon szeretem az illatát, az állagát. Kifejezetten tetszik, hogy egy kicsit csillog. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

Luna1024

2016. július 10.

Nagyon finom édes illata van, de számomra nem a méz érezhető ki belőle a leginkább. Hidratáló hatása szerintem átlagos: ezt sosem tudom jobban megfogalmazni, de mintha nem nyújtana hosszútávú ápolást, csak felszíneset. A nevével ellentétben szerintem nem intenzíven hidratál, szárazabb ajkak esetén sokszor kell újrakenegetni. Picit tényleg ragacsos is, de ez engem nem zavart különösebben, mert csak alkalmanként használtam, nem nappalra. Szerintem nem rossz ajakápoló, de nem is kiemelkedően jó: azoknak ajánlom, akik éjszaka szoktak inkább ajakápolót használni (mert elég csúszós), és nem szorulnak nagyon intenzív hidratálásra az ajkaik.
Egy próbát megér, pláne, hogy az ára is nagyon kedvező (sokszor volt rá akció, anno én is kb. 300 forintért vettem), de azt nem tudom, kapható-e még egyáltalán. :/ Átlagos, de az ára miatt, valamint a fényvédő-tartalma miatt legyen 4 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

rozsaanita

2015. december 10.

Jól hidratál, az illata is kellemes, a bajom az vele, hogy nagyon ragacsos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

Jól hidratál, az illata is kellemes, a bajom az vele, hogy nagyon ragacsos!

Cu2tka-baba

2015. december 1.

Csoda ez a kis tubus. 2 nap alatt rendbe hozta a véresre száradt-repedt ajkamat amit előtte hiába kentem bármivel. Később megint kifújta a szél a számat és egy este alatt jóval csökkentette a pirosságot. Imádom , hogy hidratál és az illatát is. Ma itthon hagytam a rúzsom és kezdett kopni a piros rúzsom. Ezzel és az ujjammal a maradék színt szépen el tudtam oszlatni és nem keltett kopott hatást, nem lett cserepes a szám és nem is keltett letörölnöm,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

littleblondie

2015. szeptember 17.

A Labello alternatívájaként vettem meg,mert attól esküszöm,még rosszabb állapotban volt a szám,mint nélküle. Ez a termék viszont sokkal jobban bejött. Kellemes illata van,a Labelloval ellentétben ez tényleg ápolja a számat,és azt külön szeretem benne,hogy fényes lesz tőle a szám felvitel után még jó ideig. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

vivicsibe1

2015. július 9.

Szeretem jól végzi a dolgát az illata is jó,kár,hogy annyira csillog.Nem hiszem,hogy újraveszem,de nem egy rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 9.