Avon

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Peppertree, Módosítva: 2017. február 13.

Ár:   2099 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Hidratáló krém arcra, kézre és testre az egész családnak. 3 éven felüli gyerekeknek is.

• hatékonyan hidratál
  • segít helyreállítani a bőr nedvességegyensúlyát
  • nyugtatja és kisimítja a száraz bőrfelüleleteket
  • érzékeny bőrre is alkalmas
  • kamilla- és zabkivonattal

SzSofi

2018. február 27.

A textúrája könnyi nagyon hamar beszívódik, szerintem egyáltalán nem erős a hidratálása de, de erre most egyáltalán nincs szüksége. Az illatában semmi extra nincs olyan átlagos. A csomagolása nagyon jó szeretem, hogy ilyen pumpás nagyon könnyű megfelelő mennyiséget adagolni vele.
Összességében egy hamar beszívódó átlagos hidratálást biztosító testápoló, túl sok extrát ne várjatok szerintem, amire kellet azt hozta. Ár érték arányban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

erikaasszony

2017. november 21.

Az illata nekem nagyon erős, mű. Télre nem elegendő. Textúrája kellemes. Ára baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 21.