Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. március 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

Dayanara

2014. március 26.

Egyszer, úgy ezer éve volt egy ilyenem. Osztálykiránduláson voltam és sajnos ott kellett szembesülnöm vele, hogy az anyukámtól kapott golyós dezodor (egy Oriflame-es darab, amit amúgy imádtam) oda nem volt jó választás, mert nem volt semmi illata, parfümöt pedig akkor még nem használtam. Viszont, mivel strandra is mentünk naponta és legtöbbször vizes lett a hajam (sokszor már reggel), kissé furcsa szagom volt, hajat mosni pedig csak esténként volt lehetőség. Kicsit kellemetlen volt, ezért nagyon megörültem, amikor az egyik ajándékboltban rábukkantam erre a termékre! Simán csak ott volt a polcon ez az Avon-os dezodor az emlékkönyvek és világítós párnák, és hasonlók mellett! :) A márkát ismertem, de az illatot nem, de jó áron volt, gondoltam ez pont jó lesz nekem, így hát megvettem (sajnálom is, hogy csak 1 darabot, mert másnapra már elfogytak). Szerencsére bevált, nagyon finom illata volt, imádtam! Érdekes, mert a parfümjéből még most is van és nem szeretem, túl émelyítő számomra, mondhatni alig bírom elviselni. Nem tudom, hogy ennyivel másabb volt-e a dezodor illata vagy az én ízlésem változott ekkorát. Mindenesetre szerettem ezt a spray-t. Igaz, hogy gyakorlatilag pár nap alatt el is használtam... Viszont nagyon finom illata volt (virágos, cukorkás, kicsit púderes, enyhén gyümölcsös, mégsem émelyítően édes vagy fullasztó) és tartós is, a hajamon és a ruhámon is jól megmaradt az illat. A dezodoráló hatását nem tudom megítélni, mert használtam mellé a golyós dezodort.
Mást nem is tudok róla mondani, annak ellenére megadom az 5 csillagot, hogy nem ismerem az izzadásgátló hatását. (Illetve, hogy máig nem értem miért csak 75 ml-esek az Avon-nál a női dezodorok, pláne, hogy a férfi deók is 150 ml-t tartalmaznak.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 26.