Avon

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2020. augusztus 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Főbb illatjegyek: friss citrom, körömvirág, pézsma

1500 Ft Avon Célèbre Fresh EDT
Ár: 1500 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: új, dobozos, Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postázva

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

EugeniaBlue

2020. augusztus 27.

Az illata önmagában nem lenne rossz, könnyű, nyári illat, pont ilyet szerettem volna. Viszont a tartóssága említésre sem méltó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Babalupe

2020. augusztus 13.

Tanácsadóként hamarabb kipróbálhattam, de csalódás volt számomra. Kissé jellegtelen illat. Citrusos, de magamon egyáltalán nem tetszik és nem is tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

kovagabi

Korcsoport: >54
2020. augusztus 9.

Könnyű, citrusos illat. Nem túl kifinomult, nem intenzív, és nem is tartós. Bár olcsón jutottam hozzá, mégis pénzkidobásnak érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 9.