Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jenniii92, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Egy hosszantartó illat a kirobbanóan pozitív kisugárzású nőnek.

Illatkategória: virágos-gyümölcsös-fás

Főbb illatjegyei: cseresznyevirág, pézsma, szantálfa

anielka

2020. július 10.

Szúrós, poros illat még parfümpermet formájában is, hűvös időben még elviselhető. Cseresznyevirágra csak távolról hasonlít, teljesen művi az összhatás. Viszonylag tartós, de nem lett szerelem, pedig nagyon vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 10.

bibike2000

2020. április 15.

Teljese megéri az árát, erős az illata, sokáig érződik. Sokáig elég. Jobban megéri, mint a parfüm . Nagyon jó az illata, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

angelina69

2019. május 28.

Nőnapi ajándék volt. Kedves illat. Napi szinten hordható, és mivel csak parfümpermet, ezért nem várok tőle nagy durranást. Enyhe virágos (csereszenyvirág), fás, kicsit édeskés illat. Tökéletes egy meleg tavaszi és nyári napon, amikor csak ápoltnak szeretném magam érezni. Ezt az érzést maximálisan megadja. Nem fogom lehúzni pusztán azért, mert az Av.. cég illata. És igen, van már sok ehhez hasonló más cégeknél is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 28.

Jenniii92

2019. március 26.

Nagyon finom, púderes illata van, már messziről érezni, de nem tolakodó. A környezetemben sokan kérdezik, hogy mivel fújtam be magam, mikor ez van rajtam, mert olyan jó az illata. :D Ahhoz képest, hogy ez csak a felvizezett változata a parfümnek nagyon tartós. Ennyi pénzért megéri. Én biztos újraveszem, de lehet, hogy beruházok a rendes parfüm változatára is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.