Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. október 4.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Hőre lágyuló műanyagból készült, csempére tapasztható, rugalmas arckefe sok kis sörtével. Serkenti a vérkeringést, radíroz, és segít a mélyebb tisztításban.

ReiHUN

2019. május 17.

Nekem valami kicsit másabb, talán már újabb formával rendelkező változata van meg. Van egy másik, koreai, Etude House arctisztító kefém, azt sokkal jobban szeretem, ennek a sörtéi nem olyan kíméletesek. De utazáshoz tökéletes, kis helyet foglal és gyorsan megszárad. Leginkább az arcmaszkok lemosásában szokott jó barát és segítség lenni nekem. Masszírozni nem igazán lehet vele, de radírozásra sem való, szerintem ahhoz nem elég gyengéd. De jó kiegészítő egy tisztításhoz és kényelmesen kézre áll. Masszívabb maszkokat nehezebb kiöblíteni a sörtéi közül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Casssy

2019. május 4.

Radírozni nem tud, csak simogatja az arcom. 10szer használtam, majd kidobtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

Radírozni nem tud, csak simogatja az arcom. 10szer használtam, majd kidobtam.

AngelHeart80s

2019. március 26.

Semmi hatása, pénz kidobás! Akkor inkább egy rendes kefe, vagy az elektromos, ezt nem tudom ajánlani, semmire sem jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

PattiiT

2019. március 22.

A napi géles arclemosáshoz tökéletes. És hatékonyabbnak érzem mint kézzel. Higiénikusabbnak tartom, mint szivaccsal, kefével vagy arctisztító törölközővel arcot mosni. Ha valami erősebb radírozásra van szükség, akkor valami arcradírt vetek be.

Célnak megfelel, ára elfogadható! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

Célnak megfelel, ára elfogadható! :)

tiszaboglarka

Korcsoport: < 18
2018. október 29.

Arcradírral és habzó arclemosóval is használom. Valamivel hatékonyabb vele dolgozni, mint kézzel. Ezért az árért megfelelő a hatása. Nem haszontalan, majd ecsettisztításra fogom kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 29.

kingh

2018. július 18.

Reggel és/vagy este szoktam használni gél állagú arctisztítómhoz. Szépen leszedi az elhalt hámsejteket, felfrissíti az arcbőrömet és tisztábbnak érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Azurlepke

2018. május 30.

Amég nem volt elemes arctisztítóm addig ezt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Amég nem volt elemes arctisztítóm addig ezt használtam.

Dorci24

2018. május 11.

Egyik szülinapomra kaptam, de sokáig nem tudtam mit is kezdjek vele, mert nekem nem vált be arctisztításhoz. Majdnem 1 évvel később kipróbáltam agyagos arcmaszk leszedéséhez. Na ahhoz tökéletesen bevált nekem. :) Azért kap csak 4 csillagot, mert az eredeti funkcióját számomra nem tölti be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 11.

HenriettaDalma

2018. április 14.

Nagyon szerettem használni! De vigyázni kell, nehogy túl erősen nyomjuk az archoz és durván dörzsöljük. Fimoman kell és akkor meghozza idővel az eredményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Vichy

2018. február 14.

Nagyon szeretem, a használata után puhább az arcom tőle. És mintha csökkent volna a pattanások megjelenése is az arcomon, aminek kifejezetten örülök.
Ára sem vészes, szerintem nagy jó kis cucc, csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Ára sem vészes, szerintem nagy jó kis cucc, csak ajánlani tudom. :)