Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bellana, Módosítva: 2020. december 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatjegyek: élénkpiros gyümölcsök, lila írisz, kasmírerdő

Avon Collections Festive Glow Instaglitz Kölni+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, üvegesen még átgondolom:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Palma215

2021. június 7.

Nekem nagyon bejön!
Picit friss, karakteres illatt, ami aztán egy édes, picit klasszikus illattá szelidűl rajtam. Bőrön nem érzem olyan tartósnak, ruhára fújva szépen tart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 7.

Nekem nagyon bejön!

Diaaa

2021. június 1.

az illata nagyon tetszik, jó hangulatú nyári illat, a gond csak az, hogy elég sokat kell fújni belőle és még úgy is csak enyhén érzem magamon, de maga az enyhe illat elég sokáig tart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 1.

MissScorpio

2021. január 31.

Csajos, modern, bulis illatnak gondolom, ünnepekre ideális volt. Édes, nagyon érezni az íriszt benne. Annyira nem tartós, dehát kölni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 31.

Tyler33

2021. január 3.

Karàcsonyra leptem meg magam ezzel az illattal. Csalòdàs lett felső fokon. Igazàbol èn egy "lila" viràgos akartam, nem ezt a borzalmat! Mert Vagy elkerülte a figyelmem az összetevői, vagy a testvèr illata a viràgos, de ettöl a parfütöl inkabb zsiros cukrozott fànk szagom van. Csak azèrt 3 csillag mert nem tartos. 🙏

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 3.