Avon

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csibeva, Módosítva: 2020. július 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatkategória: virágos-zöld

Főbb illatjegyek: bergamott, ibolyaszirmok, pacsuli

Avon Collections Violeta EDT+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)
Avon Collections Roseta EDT+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100

lacrymosa88

2020. október 31.

Ha a tökéletes locsolkodókölnit keressük, akkor ez a parfüm annak megfelel. Máskülönben felér a közvetlen környezetünk elleni merénylettel! De tényleg! Annyira erős ibolya szaga van, hogy fejfájást, esetenként émelygést és hányingert is okozhat. Nem az a szelíd, fűvel keveredett, kertben megbúvó ibolyák adta illat, hanem egy nehéz szag, ami ráadásul nehezen levakarható!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 31.

monakele

2020. október 22.

Csak illatmintám van belőle, de nekem annyira tetszik, hogy már rendelem is a nagy üveget belőle :) Valóban elég erős illat (én azt szeretem), de mégis van benne valami lágyság, finomság. Virág illat, de olyan finom, meleg púderesen... Én szagolgatnám, bújnék bele egész nap... Majd ha meg lesz a nagy üveg, akkor jövök az újabb véleménnyel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 22.

atizka62

Korcsoport: >54
2020. október 14.

Fullasztó, jujdeibolyas!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. október 14.

Fullasztó, jujdeibolyas!