Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. november 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

kisseniko2

Korcsoport: < 18
2017. november 25.

Az applikátoros vége szemhéjpúder alá tökéletes. Nagyon intenzív lesz tőle a smink és gyönyörű ragyogást, fényt is kölcsönöz neki. A ,,ceruzás'' vége sem használható önmagában, mert úgy nagyon könnyen elkenődik. Összességében nem rossz termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 25.

citronella

2015. március 12.

Egy újabb gyöngyszem,amit megrendeltem anno,de sosem használtam,mert nem lehetett. Kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

LiiL

2014. december 12.

Egyetértek berill99-el . Használhatatlan.
Lila volt/van meg. Már majdnem kinyomtam a szememet mire sikerült valami szint felvinni a ceruzával. A krém meg kis idő elteltével csíkokban állt a szemhéjamon. Tényleg gagyi. Ettől a terméktől kezdve nem veszek color trend-es cuccokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 12.

Egyetértek berill99-el . Használhatatlan.

berill99

2014. október 27.

használhatatlan

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 27.

használhatatlan

Lobotomized

2013. október 3.

Szemhéjfestéknek és kontúrnak abszolút használhatatlan volt szerintem, de sminkalapként jól megállta a helyét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 3.

bobika94

2013. augusztus 21.

Nekem egy ilyen rózsaszínes-barnás a festék része. Ez elég tartós, nekem kibírja simán az egy napot. A ceruzája jó nagy, de nem valami erős fekete, de 2szer áthúzom vele a szemem alsó pillasornál, és tök jó. Felső kontúrt nehéz vele megrajzolni, de arra meg ott vannak a vékony szemceruzák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

kitticat

2013. február 2.

Nekem is a lila van meg. A krémes festék foltos a szemhéjamon, a ceruza se valami jó. Ha a ceruzára kentem rá a krémest, akkor talán kinézett valahogy, de max egy óráig bírta. Gagyi....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.

Ejwi

2012. november 20.

Nekem lila van... de akárhogy nyomtam a bőrömre, alig látszott valami..
Ajándékba kaptam, magamnak sosem vettem volna meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 20.

Nekem lila van... de akárhogy nyomtam a bőrömre, alig látszott valami..
Ajándékba kaptam, magamnak sosem vettem volna meg.

agi.greendaygirl

2012. november 20.

jé, ez eddig nem volt fent? egész jó kis cucc volt, nekem rózsaszín szemhéjfesték és fekete szemceruza van benne. a szemhéjfesték nagyon szép, könnyen, pillanatok alatt felvihető, megszárad és nagyon tartós. a ceruza része kontúrozáshoz túl vastag, inkább alapnak szoktam használni. kb 5-600 ft volt sztem megérdemli az 5*-ot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 20.