Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Nefertiti, Módosítva: 2012. augusztus 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Krémes, lágy, hidratáló ajakrúzs gazdag színvariációkban.

HDorina

2019. február 16.

Az Amethyst árnyalatban használtam. Még akkoriban tiniként jó volt, de visszagondolva nem volt tartós. Az állaga túl krémes, lágy volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

Lauramakeup

2018. július 18.

Kar hogy mar nem gyartjak. Az uj fajtak a nyomaba sem ernek ezeknek.
Mindig a legvilagosabb rozsaszint hasznaltam. 10-15 dbot tuti elfogyasztottam belole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Kar hogy mar nem gyartjak. Az uj fajtak a nyomaba sem ernek ezeknek.

Pocok96

2018. február 25.

Még mindig megvan az ilyen rúzsom és még mindig jó. Ritkán használom ezért is tart még, de ettől függetlenül szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

kisseniko2

Korcsoport: < 18
2017. november 25.

Jó kis rúzs. Gyönyörű színe van. Kicsit érezni lehet a hidratáló hatását is. Az illata valami hiper-szuper fincsi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 25.

tenagi

2017. szeptember 19.

Anyukám használta az egyik rózsaszínes árnyalatot (a pontos nevére nem emlékszem) és jól állt neki. Titokban én is elcsentem tőle, de a rózsaszín nem az én színem :D Talán kissé szárított. Nosztagia címszó alatt megérdemel 4 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

AngelHeart80s

2017. február 15.

Nekem már nagyon régóta megvan a régi fajta (szerintem nem is lesz elhasználva), kb. olyan, mintha a kultúrházi árusoknál vettem volna 200 Ft-ért. Még a fogat is megfogja, ha nem vigyáz az ember. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

zsuzsu92

2016. május 27.

Annyira jók voltak ezek, nagyon sajnálom, hogy már nincsenek azok az árnyalatok, csak ilyet használtam évekig, én nagyon szerettem!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Ella

2015. július 1.

Iced Champink, Vino Disco, Café au Lait, Pink Sunrise, Sugar Cane, Heartbeat, Raisin Wine voltak meg és még néhány limitált kiadás (sötétlila, csillogó bronz stb.), de már nem emlékszem a nevükre. Kb. 10 évvel ezelőtt rengeteg ilyen rúzsom volt, szinte csak ilyenek meg amiket anyu vett a 100 Ft-os boltokban. Néhány árnyalat egész kellemes viselet volt, krémes, de a többség kemény és szárító hatású (főleg a rózsaszín csillámos Heartbeat). Akkor, tiniként elfogadtam ezen rúzsok hátrányait, de utólag visszagondolva nem volt olyan nagy szám. Közepes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Nikita0828

2015. március 1.

A kedvenc rúzsom pont a képen látható Raisin Wine színben. Gyönyörű matt szín, bár tartósnak nem mondanám. Nagyon szeretem a vörös hajamhoz remekül passzol. Sajnos nem gyártják már, itt-ott lehet még fellelni belőle, azt általában felvásárolom. Nekem ő abszolút kedvenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 1.

tátombák

2015. március 1.

Iced champink fantázianevűt vettem meg, egyik első rúzsom volt. Aztán kaptam hozzá egy barnát. Az illatuk gusztustalanul édes, a rózsaszín fedése pedig nagyon csúnya volt. A barnát még elhasználgattam volna, de megolvadt. A rózsaszínből még egész sok van, szerintem sosem fogom elhasználni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract