Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malik.regina5, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Üde ragyogást kölcsönöz egy lehelletnyi szín segítségével.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Nyuszika21

2014. augusztus 26.

Ilyenem van egy barack árnyalatban, a barátnőm ajánlására vettem meg, és esküszöm, hogy ez az Avonos darab szinte vetekszik a MAC- barackos pirosítómmal. Jó-jó, persze a MAC azért jobb, minőségibb meg tovább bírja, de ez is annyira erősen pigmentált, hogy nagyon óvatosnak kell lenni vele, hogy ne úgy nézzek ki, mint aki reggel belefejelt a pirosítóba...:) :) Illetve nem is olyan tartós, azért a nap folyamán igazításra szorul. Az ecsetet én nem használom, saját pirosító ecsetemmel szeretek sminkelni, ez szerintem semmit sem ér...:( Csak emiatt vonnék le egy csillagot, egyébként nagyon szeretem, főleg ennyi pénzért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

zombia

2013. augusztus 5.

Imááádom a színét ! bár nem olyan, mint itt a kisképen, inkább barackos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

Imááádom a színét ! bár nem olyan, mint itt a kisképen, inkább barackos :)

Natalka

2013. augusztus 5.

Barátnőm rendelt, az övét próbáltam. Valóban sokkal inkább barackos, mint pinkes. Viszont sajnos nem tartós, és vagy háromszor kell igazítani a nap folyamán. Persze mikor felkenem nagyon szép, csak ez vhogy eltűnik :/ mindkettőnkről.
Kettest szavaztunk neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

Kettest szavaztunk neki.

szansza0518

2013. június 5.

A színét nagyon szeretem, ráadásul elég pigmentált is. A hozzá való ecsetben , pedig pozitívan csalódtam. Mivel azt hittem , hogy ez csak amolyan "dísznek" jó. De tévedtem. Elég szépen lehet vele dolgozni. Így nem kell hozzá vinni plusz ecsetet sem , ha vinnénk valahova. Ami nem tetszik , hogy nekem nagyon porzik. És ezért le kell , hogy vonjak 1 csillagot. De összességében nem rossz! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 5.