Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Blame, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Két ív körömmatrica fekete és ezüst csillagmintákkal.

TijuMK

2012. november 12.

Kissé alufóliára hasonlít mindkettő, nekem nagyon gagyi hatást kelt, tényleg mintha fogtam volna a fóliát és kivágtam volna belőle aztán felragasztottam. Vékony is, nehéz leszedni a papírról, könnyen szakad, viszont fedőlakkal elvan 5 napig, de mondjuk én nem mosogatok, szerintem azt nem élné túl.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 12.

Blame

2012. november 11.

Mivel az előző color trend matrica nagyon tetszett, gondoltam ebből is beszerzek egy csomagot. Meg amúgy is szeretem a csillagmintát és plusz öröm volt hogy két ív van benne, kétfajta változatban is. Viszont sajnos rá kellett jönnöm, hogy a két ív a minőség rovására ment. Mivel ennél már az első csillag levételénél gondok akadtak, ugyanis majdnem elszakadt és sajnos a többi csillag is beszakadozott picit. Talán 1-2 élte túl csak a levételt a papírról. Úgy kellett elegyengetni a körmeimen hogy ne látszódjon a szakadás. Valamint pár csillag picit el van méretezve szerintem. A hüvelykujjamra ragasztottam fel az egyik nagyobb csillagot és sajnos azt kellett észrevegyem, hogy picit mintha lelógna. Pedig hát nincsenek kis ujjaim. Viszont akinek kis ujjai vannak azon hogy mutatna? :D Szóval egy kissé csalódás volt számomra. Pedig szép lenne... csak hát nehéz épségben leszedni mert elég gyenge az anyaga. Még az is jobb lett volna ha csak egy ívet tesznek bele, de az normális minőségű...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 11.