Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: panneszka, Módosítva: 2016. március 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Aria249

2018. április 8.

Önmagában nem látszik meg a szempillákon, összeragasztja őket, vizes hatású. Az applikátor nagyon nem tetszik, egy műanyag rúd, apró bevésett hullámokkal. Az egyetlen mód ahogy használható, ha a már kész, fekete spirálos szempillára felteszi az ember, de én úgy sem rajongok érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

kisseniko2

2017. november 25.

Önmagában semmi színe, de fekete szempillaspirál felé tökéletes. Nagyon szépen csillog rajta. Nekem az arany változat van meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 25.

Luca3082

2017. január 18.

Az ezüstöt vettem meg, keféje nincs, felvinni nem lehet és semmi nem látszik belőle, tökéletes pénzkidobás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Dea

2016. augusztus 10.

Én mindkét színt megakartam venni, de csak az aranyat sikerült. Igazából én nem szempillaspirálnak vettem, hanem gyakorlatilag ilyen csillámnak, amit szemhéjpúder felé viszek fel egy keveset, és eloszlatom, arra megfelel, de a keféje miatt szempillaspirálként nem használható. Amire én vettem arra, kicsit sok, de nagyjából használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

lunagraves

2016. április 21.

Első vélemény!!! Klasz! Mindkét színt megvettem, az ezüstöt és az aranyat is. A katalógusban az ezüst szép világos majdnem fehér volt a modell szempilláján, mivel régóta szeretnék fehér vagy hozzá közel álló szempillaspirált venni hát megvettem amikor akcióban volt... Örülök hogy akciósan vettem meg mert az egész egy nagy át*******... A szép ezüst egy grafitszürke csillogós valami ami felkenve nem mutat semmit, szó szerint semmit!A 'keféje' egy bordázott műanyag bot. Amikor megláttam majdnem kiájultam a székből munkában. Az aranynak legalább a színe szép, bár az sem látszik ha felkenem, az 'applikátorával' (vagy nem tudom minek nevezzem ezt a kefeként eladott valamit) lehetetlen dolgozni! Az egész pénzkidobás... ha lehetne minusz pontot adni akkor -5*-t érdemelne, de így 1-t kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.