Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dittus01, Módosítva: 2019. május 31.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Segítségével könnyen feldobhatod a sminked, hiszen 2 különböző, de harmonizáló színt kapsz egy ceruzában. Használhatod kontúrozáshoz vagy szemhéjpúdernek is.

Szilo

2016. augusztus 21.

Sajnos olajos, rejtett szemhéjra egyáltalán nem jó, mert összegyűlik pikk-pakk, hiába próbálkoztam alá alapot tenni vagy fölötte porral fixálni. Pedig a lila színe gyönyörű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Bane

2015. szeptember 19.

Csak az egyik színe gyönyörű, és szépen pigmentált. Azért kap 4 csillagot, mert kevés van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

A felhők fölött örökké kék az ég blog

2014. november 4.

Iszonyú pici, nem lehet kitekerni, tehát csak a hegye a festék, ami valljuk be: kicsit átverés-szagú... Viszont annyira gyönyörű színe van és annyira tartós is, hogy nem vonhatok le 1 csillagnál többet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 4.

MikesneBetti

2014. október 13.

Biztos az én hibám, de én nem néztem meg a katalógusban, hogy mekkora termékre kell számítanom, így mikor megkaptam a rendelésemet, igencsak meglepődtem, hiszen icike-picike cuccról van szó, ráadásul nem is kicsavarható, tehát csak annyit lehet elhasználni, amennyi kilátszik belőle. Ettől függetlenül klasszul működik a szemhéjamon, önmagában és szemhéjalapként is kitűnő. Építhető, szép pigmentált, az illata kellemes, púderes. Kár, hogy ilyen kevés terméket kapunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.