Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Diaaa, Módosítva: 2019. február 18.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Félmatt hatású, krémes állagú, tartós színű rúzs SPF 15 fényvédő faktorral.

Ár: 400 , Eladó: Vyvcsyke
Állapot: Újszerű, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Bonnieoo7

2021. február 27.

Pocsék, ami viszont vonzóvá tette, hogy csábító a tok! Ami alapján meg kellene tanulnom végre, hogy nem szabad vásárlást alapozni! Tényleg gyönyörű a metálpiros külcsín /megújult stílusban vásároltam/, de ami benne van...nah azt nem lenne szabad áruba bocsátani...max.12 éves - még egyébként is szép kislányok kíváncsiságát csillapítani vele -"tessék itt van játszál, gyakoroljál!"☺️
Először is hámlik tőle a szám, ez attól van, hogy őrületesen szárít. A hámló darabkákon aztán megül és olyan de olyan csúf látványt nyújt, hogy az...😴
Egy halványrózsaszín árnyalatom van, de a számon teljesen eltér, inkább nyári neonpink. Rengeteg előkészülettel (ajakradír, egész éjen át tartó ajakbalzsamos pácolás) után esetleg el tudom képzelni, hogy néz ki valahogy egy kis barnulás mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 27.

kisbobitas

2020. szeptember 1.

Életem legrosszabb rúzsa volt... Felkenés után nagyon szárított és nem is volt annyira tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

bibike2000

2020. április 15.

15 évesen használtam el belőle egyet, Nagyon kemény, nem annyira jól eldolgozható. Hamar kopik, furi az illata. Sminkelni tanulni megfelelő, de másra nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

Kremcica

2019. augusztus 5.

Szintén Angelic Rose árnyalatot vettem meg egy akció keretén belül. Bár ne tettem volna. Ennél rosszabb rúzst talán még sosem használtam. Száraz, darabos, minden ajakredőbe beleül. Ráadásául rettenetesen sápaszt a barbie rózsaszín színe. Nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

eszo87

2019. április 5.

-tök jó h van benne fényvédő
egy átlagos rúzs,nem túl tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

-tök jó h van benne fényvédő
egy átlagos rúzs,nem túl tartós

Diaaa

2019. március 14.

Angelic Rose árnyalatban rendeltem, tartósnak semmiképp sem mondanám, elég csúnyán néz ki felvíve, nagyon csíkos, nem terül el rendesen :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.