Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Diaaa, Módosítva: 2019. február 18.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Félmatt hatású, krémes állagú, tartós színű rúzs SPF 15 fényvédő faktorral.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bibike2000

2020. április 15.

15 évesen használtam el belőle egyet, Nagyon kemény, nem annyira jól eldolgozható. Hamar kopik, furi az illata. Sminkelni tanulni megfelelő, de másra nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

Kremcica

2019. augusztus 5.

Szintén Angelic Rose árnyalatot vettem meg egy akció keretén belül. Bár ne tettem volna. Ennél rosszabb rúzst talán még sosem használtam. Száraz, darabos, minden ajakredőbe beleül. Ráadásául rettenetesen sápaszt a barbie rózsaszín színe. Nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

eszo87

2019. április 5.

-tök jó h van benne fényvédő
egy átlagos rúzs,nem túl tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

-tök jó h van benne fényvédő
egy átlagos rúzs,nem túl tartós

Diaaa

2019. március 14.

Angelic Rose árnyalatban rendeltem, tartósnak semmiképp sem mondanám, elég csúnyán néz ki felvíve, nagyon csíkos, nem terül el rendesen :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.