Avon

Ár:   629 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikiikorom, Módosítva: 2016. augusztus 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

kitti9797

2016. szeptember 19.

Kedvenc szempillaspirálom volt. :) Már sokfélét kipróbáltam, de ez mindent vitt :) Lepipálja a drágább spirálokat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Leona

2015. október 2.

Nekem is zöldben van, és a legjobb eredményt eddig ez adta. Használat után a pilláim leginkább egy pillangó szárnyaira hasonlítottak, és nap végén is ugyanolyan szép volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 2.

prettywishing

2015. június 20.

bár az enyém zöld csomagolású, most randomba ide írom le amit akarok:D semmi jót nem vártam tőle, egy sarokbaszorított élethelyzetben kaptam és sos alapon használtam, de életem meglepetése volt!:D a festék picit híg de nagyon szép pigmentált fekete színű, a kefe vagyis kis fésűcske nagyon vicces és én könnyűszerrel tudok vele baromi hosszú, precízen szétkülönített pillákat maszkírozni. lehetetlenül természetes finish potom pénzért, ész megáll:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 20.

Lisana

2015. május 14.

Valóban szépen hosszabbít, de a keféje kicsit macerásan kezelhető. Hiába a tubus falához nyomva húzom ki. Valóban lejön a hegyecskékről a felesleg, de mellette vastagon ott marad, így ha picit is rossz szögben fordítja az ember lánya, akkor nagy pacát hagy ott, és összeragaszt. Maga a festék viszont tényleg nagyon tartós és megéri az árát. Sajnálom a keféjét, emiatt nem kap csak 5*-ot =(

Update: nem a keféjével van a baj, hanem a festék sűrűségével. Miután picit beszáradt és sűrűsödött, sokkal könnyebb használni. Semmi paca! Kár, hogy nem megvétel után ilyen...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

bmth

2015. március 14.

eddigi legjobb szempillaspiralom : d

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 14.

eddigi legjobb szempillaspiralom : d

Vikinca

2015. január 18.

Nem volt kompatibilis a szempilláimmal, sok festéket vett fel és eléggé megszenvedtem vele, mire egy normális ívet és sűrűséget tudtam csinálni. A végeredménnyel meg voltam elégedve, nem pergett és este is szép volt, csak túl időigényesnek bizonyult, a szokásos 1-2 perces festés eltartott 10-ig is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

Andicska77

2014. december 28.

Nem túlságosan rajongok az Avon spirálokért. Ezt a spirált is csak azért rendeltem meg, mert ilyen fésűs típusút még sosem próbáltam. Az első használat nagyon kiábrándító volt, rengeteg festéket felvesz a fésű. De következőleg jó alaposan lehúztam a tégely szélére a festéket, és így gyönyörű, hihetetlen nagy, és szépen elválasztott szempillákat készít. Azt hiszem megvan az új kedvenc spirálom a Lovely sárga spirálja után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 28.

ancsitündi

2014. április 26.

Nagyon jó,én az alsó szempilláimra használom az apró keféje miatt,nagon szeretem, nem ragadnak össze a pillák és jól elválaszt szóval mindenképp ötös

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 26.

nikcsii

2013. december 28.

Mikor tavaly megláttam a katalógusban még nem tudtam, hogy ez lesz a kedvencem. Eléggé pozitív véleményem van róla, imádtam. Miután kifogyott már nem lehetett újra rendelni, szóval sokáig kitartott, pedig mindennap használtam. Ha kora reggel felkentem, délutánra sem pergett le (hiába kínoztak meg a testnevelés órákon), plusz lenyűgöző pillákat varázsolt - legalábbis nekem tetszett. Valaki nem tudná megmondani esetleg, hogyan tudnám újra beszerezni?? Minden egyes katalógust megnézek ami éppen jön a rendelt kenceficékkel, de sehol sincs. Hiányzik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 28.

orsipanka

2013. szeptember 2.

Meglepően jó spirál ebben az árkategóriában. A barna van meg (de az avon barnája sokkal sötétebb, mint pl. az essence barnája) szépen szétválasztja a pillákat, tartós, nem pereg le, nem kenődik el közepes intenzitású sport mellett sem. Veszek feketét is, ha még lehet kapni, nekem ez nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 2.