Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ILoveGarnier, Módosítva: 2012. szeptember 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Gyümölcsös színnel.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

bibike2000

2020. április 15.

Gyerekként jó volt kipacsmagolni az ilyesmit, tisztán emlékszem rá a mai napig. A kakaó illatú társa is megvolt. Ez a mai napig megvan a kis lomjaim között, most is olyan műgyümölcs illata van, mint 10-13 éve. Ugyanaz a sűrű, ragadós, kenhetetlen valami, mint akkor volt, de szép emlékeket idéz bennem. Az áltiban akinek volt ilyen, mencinek számított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

Fleur

2014. június 11.

Nekem is első szájfényem volt, de utáltam. Ragadós, nyúlós, nincs hozzá ecset, ezért szenvedés a felkenés. Megy a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 11.

Nicu

2013. szeptember 16.

Nekem világos rózsaszín volt, tényleg ragadt, nyúlt, de szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

Nekem világos rózsaszín volt, tényleg ragadt, nyúlt, de szerettem.

melanie500

2013. szeptember 16.

Éééééédes Istenem! Életem első szájfénye volt! Egy szép sötét rózsaszín. Nyúlt is, ragadt is, sok is jött ki a tubusból, az illata is csupa műanyag "gyümölcs" volt, de az enyém volt, a saját zsebpénzemből vettem, és az első volt. Már csak ezért is 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

sabrirory

2013. július 21.

Nekem valami barackos árnyalat volt meg :DD Illata kellemes volt, csak baromi sok jött ki belőle egyszerre és nagyon nagyon ragadt :D Nehéz volt eloszlatni... Ki is hajítottam a kukába, mert nem tudtam elhasználni... az ára miatta kap csak 2 csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 21.

jns.melinda

2013. április 26.

Ebből nekem a csokis volt szép, csillámos, bronzos színnel, még általános iskolában. Persze suliba nem használtam, de utána igen, bár a csoki ízét nem szerettem, a színe szép volt. Ha a mai fejemmel kellene értékelni az akkori tapasztalatok alapján is elég jó. Viszont ezzel a termékkel jöttem rá, hogy a csőrös szájkencéket utálom, azóta nem is szeretek ilyen csomagolásút venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

szaboszimonetta93

2013. január 26.

Szeretem,fincsi illata is van és szép,tartós,ha nem nyalogatja az ember. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

Szeretem,fincsi illata is van és szép,tartós,ha nem nyalogatja az ember. :)