Avon

Ár:   1179 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó szín.

5 árnyalatban kapható

Wilhelmina25

2016. április 3.

Imádom ezt a rúzst, a Raven árnyalat van meg és valami gyönyörű vörös színe van. Igen tartósnak bizonyult, ügyesen felkenve nálam kibírt több mint fél napot, és nem is kopott csúnyán. Egyetlen kicsi bajom van vele, hogy eléggé szárít, de ezt utána egy kis ajakápolóval megoldom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

Dea

2016. január 19.

Update: A csomagolása borzasztó, ez az egy hibája.

Lolita árnyalatban van meg,nagyon szép intenzív színe van,különleges,nagyon tetszik.A rúzsnak nagyszerű krémes a textúrája,majd updatelek :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Update: A csomagolása borzasztó, ez az egy hibája.

Kynee

2015. szeptember 7.

Én a pink envy-t választottam, csillog, szép sötétrózsaszín, illik rá az elnevezés (bár kizártnak tartom hogy a katalógusban is ilyen színe lett volna, mert tuti nem vettem volna meg... asszem világos rózsaszínt vártam). Engem kicsit zavar hogy egyáltalán nem érzem hogy lenne a számon valami, de ehhez gondolom hozzá lehet szokni. Ami még jobban zavar, hogy a Lasting elnevezést kapta, tehát az ember lánya valami tartós dologra számítana - ezzel szemben 1-1,5 óránál többet nem nagyon bír.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

pmarcsi

2015. július 4.

Nem rossz termék, de semmi eksztra. A színei szépek, viszont egyáltalán nem tartósak. Nekem makszimum fél-egy órát maradnak fenn az ajkaimon. Még akkor is eltűnnek, ha nem eszem/iszom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

kacibog83

2015. július 2.

Az itteni vélemények alapján döntöttem a megrendelése mellett. A "Melondrama" árnyalatot vettem meg és a színe tetszik is, viszont nálam valamiért nem valami tartós. Igaz, szárítást sem tapasztaltam, mint általában a tartós ajakrúzsok esetében. Alá hidratálnom így nem is kell. Nem tudom, hogy ez a gyors kopás az árnyalatából adódhat-e, mert az előttem szólók más színben próbálták ki. Körömlakkok esetében is tapasztaltam már, hogy azonos termék színei között eltérő lehet a tartósság, így lehet, hogy ez esetben is erről van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 2.

Ella

2015. június 29.

Nagyon jó! Lolita és Raven árnyalatokban van meg, ősszel és télen használtam, hihetetlenül tartós, órákon keresztül fent marad. Picit ragacsos és szárít, de ennyi pénzért elnézem neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

henrietta93

2014. december 9.

ez egy kivételesen jó termék a color trendtől, meglepően tartós, szép színű, párszáz ft, kell ennél több? :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 9.

Viku23

2014. december 8.

Tényleg tartós és szép a színe, az egyetlen colortrendse sminkszer ami tényleg ér valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 8.

b.lanka

2014. október 20.

nem is gondoltam volna h egy ilyen color trendes cucc is lehet jó. én egy sötét piros árnyalatot használok és nálam egész tartós. még dohányzás után is marad a számon belőle. kellemes meglepetés volt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 20.

alexandra_domotor

2014. augusztus 25.

Raven árnyalat van meg, mert imádom az efféle árnyalatú rúzsokat. Szerintem a másik négyet is hozzá fogom venni, mert tartós és gyönyörű színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 25.