Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Lakk hatású, ceruza alakú ajakrúzs.

Ella

2016. május 25.

A Reddy To Go és a Coral You Later voltak meg. Szerintem nem sokat változtak a 10 évvel ezelőtti CT rúzsceruzához képest.Szárít és csak nagyon körülményesen lehet eldolgozni úgy, hogy elfogadhatóan "üljön föl" az ajkakra. Gyorsan kopik, kellemetlen viselni. A színei viszont meseszépek voltak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

bogcsilike

2014. május 10.

Nekem a gone pink van meg, nagyon édi a szine is, és tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 10.

Nekem a gone pink van meg, nagyon édi a szine is, és tartós is.

viktorianikolett

2013. augusztus 4.

Nekem az az igazi barbie pink-es árnyalat van meg, innen meg nem mondom mi a neve, és lusta vagyok felállni. A szín bejön, viszont iszonyatosan szárít :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Black Fairy

2013. április 5.

Nekem reddy to go van...gyönyörű, könnyű használni, gyönyörűen fed, tartós (evés nélkül), sajnos nem egyenletesen kopik, és végig fog...(szép nyomot hagy a poháron is pl), de legalább ápol...én szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 5.

Gwendoline

2013. március 18.

Color Trendből is ki lehet választani úgy a színeket, hogy azok bármelyik korosztálynak elmenjenek... Én személy szerint mindig találok benne jókat, pedig már nem vagyok tini... Nyilván van benne színesebb is, de ugyan ezeket a színeket drágább rúzsoknál is meg lehet találni, csak a Color Trend a nevéből adódóan is színesen próbálja összeállítani a katalógust...De attól még nem csak a tinik tudnak belőle választani... Egyébként nekem nagyon tetszik ez a rúzs, megkapja az 5 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 18.

shara88

2013. március 8.

a gone pink árnyalatot vettem meg, mert tetszett a halvány színe a katalógusban, erre valami nicki minaj féle pink rondaság érkezett... tartós és szárít... nem tetszik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 8.