Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2019. július 15.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

• a színe igazodik a szád pH-értékéhez
  • tartós viselet
  • praktikusan használható, vastag ceruza

Emrise

2021. november 5.

A színek nagyon erősek, intenzívek, de kitapasztaltam, hogyan lehet halványan felvinni. :)
Eszméletlen tartós, szép lassan kopik ki napközben. Ha az ember kikísérletezi, hogy lehet egész finoman használni, akkor nem rossz. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 5.

Orsi0401

2021. július 3.

Három színben is megvettem, igaz kicsit merész, erős színei vannak, de nyárra, lebarnult bőr mellé szerintem teljesen vállalható. Úgyis olyan sokáig kellett rúzs nélkül mászkálni 😊 A tartósságával is meg vagyok elégedve, inkább azt mondanám, hogy befogja a szájat és szép lassan kopik le róla. Az ára több mint baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 3.

Lina1105

2020. szeptember 16.

Először a korallt rendeltem magamnak, és annyira megtetszett, hogy végül a feketét is be kellett szereznem. Szerencsére mindkét árnyalat passzol hozzám, bár tény, hogy a fekete kissé erőteljesebb. Tartós, gyorsan lehet vele dolgozni, és - ami nekem hatalmas pozitívum - krémes, nem szárít. Ha elfogyasztom ebben az életben, biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

anTskin

2020. március 3.

Három árnyalata is megvan (fekete, zöld, koral) én mind a hármat nagyon szeretem, szerencsére mind a 3 árnyalata jól áll. Igazán tartós, evés ivás mellett is kibírja a nap végéig anélkül, hogy újra kéne kenni. Nem szárítja a számat mint a legtöbb tartós rúzs. Nagyon szeretem, a színük napközben kissé változik, gondolom a leírásban is szereplő "a színe igazodik a szád pH-értékéhez" miatt. Főleg a fekete változat vált színt, szinte megegyezik a frissen felkent zölddel. Ettől függetlenül és szeretem és ha elfogy biztosan újra veszem.
Essence-nek volt egyszer egy hasonló rúzs ceruzája, limitált kiadásban. Azt is nagyon szerettem, az is szuper tartós volt.
1 csillagot levonok, mert nagyon nehéz faragni amikor már kisebb. állandóan elakad és nincs már rajta megfelelő fogás. Csinálhatnák hosszabbra, még akkor is, ha a rúzs töltet mennyisége nem változik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 3.

Cosette

2019. szeptember 12.

A fekete színű változat van meg, ami elvileg bordós árnyalatúvá válik, de elèggé izléstelen rózsaszínné alakult át végül. Számomra tényleg praktikus a használata, kényelmes és tartós viselet, de a színe miatt nem igazán használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Yubiri

2019. július 12.

Playful Blue árnyalatot rendeltem belőle. A színe tetszik. Az ígéri, hogy tartós viselet (nekem nem az) és hogy praktikusan használható (számomra nem, mert a hegye kb 3 használat után hamar elkopik. Számomra az egyetlen praktikussága, hogy nyáron a 40 fokban legalább nem olvad meg a táskámban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 12.