Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Pinky, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Ragyogó árnyalatokkal és praktikus, szivacsos végű applikátorral.

9 színben kapható

Neyerdua

2019. február 25.

Egynek elment. Az íze és illata nekem bejött, nem volt túl tartós (de nem is vártam), elkenegetni jó volt, nem szárított, nem is ragadt túlságosan.

Két árnyalatban volt/van meg, a Watermelon Ice olyan kis "semmilyen" árnyalat, halvány rózsaszínes, ad egy kis fényt, pont passzol a szám színéhez, őt elhasználgattam.

A Fluorescent Pink viszont nagyon nem jött be, annyira mű rózsaszín a számon, és nem is tudtam szépen elkenni. Ő kuka.

A 2 együtt kaphat egy hármast. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 25.

A 2 együtt kaphat egy hármast. :)

viviennoo

2018. február 23.

Olyan "száraz" az egész... Mintha már romlottan kaptam volna meg :o Nagy kár nem ért, mert kb 4-500 ft volt az akciós újságban. De nem hinném, hogy valaha is elhasználom. Kiss Kiss árnyalatban rendeltem, egyébként a színe nem rossz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Diaaa

2018. február 9.

Angel árnyalat volt meg, a színe nagyon szép, tartós is volt...de úgy vettem észre, hogy nagyon hamar romlott szaga lett :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Pocakne1995

2017. július 8.

Nem tudom, hogy nekem melyik árnyalat van meg, vmi rózsaszínes, enyhe barackos árnyalat. Vmelyik avonban colt akciósan 400 Ft. Ennyiért gondoltam megéri, bár nem vagyok túl jóban a ColorTrend-es termékekkel. Nekem sajna az alsó ajkamon összeáll picit, ragacsos, és elég hamar kimegy a "vonalból", pláne a felsőnél. Egyedül az íze meg az illata tetszik. Újra biztos nem venném. Ja és tartós, egészen addig, amíg pohárt nem ér a szád... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

csilla11112

2017. február 8.

Angel árnyalat van meg, nagyon szeretem. Bár picit ragad, az illata jó, tartós, szépen fed. Ez az első, ami egy idő után sem áll össze egy vonalba a szám szélén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

Szedres22

2017. január 25.

Az előttem szólóak véleményét osztom, viszont akciós áron teljesen megfelelőnek tartom. A színét és illatát lehet szeretni, egyszer elhasználósnak jó lesz :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

karina2001

2016. december 22.

Nem nagyon tartós viszont pigmentált és nagyon finom az illata. Lehet,hogy majd egy másik színben is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 22.

Enne

2016. augusztus 20.

Tiniként használtam utoljára, aztán pár hónapja láttam leárazva a katalógusban, és nagyon megtetszett egy barackos árnyalat. Kár volt elcsábulnom! Iszonyúan ragad! Emellett nem is tartós, és a színe sem az, amit vártam. Az illata az egyetlen, amiért nem dobom el még. De nem tudom, mi lesz vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

0bikbik0

2016. augusztus 20.

Foltos. Nem tudom egyenletesen felvinni gyakorlatilag semmilyen technikával.
Nekem ragad is, inkább zsíros, mint vizes. (Lehet, csak rossz szériát fogtam ki, mindenki azt írta eddig, hogy neki nem ragad.)
A színei tényleg szépek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

Foltos. Nem tudom egyenletesen felvinni gyakorlatilag semmilyen technikával.
A színei tényleg szépek...

blessed

2016. augusztus 6.

Cuki, minden kis táskában elfér, tipikus colortrend-es illat, a Watermelon ice árnyalat, ami nekem van meg pedig minden alkalomra megfelelő. Nem vagyok egy nagy szájfényes, de néha-néha jó felkenni, feldobja az egész sminkem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol