Avon

Ár:   649 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Candy21, Módosítva: 2017. január 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Könnyű felvinni a ragyogó színeket, nem szárít és órákig fenn marad. A szemhéj sminkeléséhez és kontúrozásához egyetlen praktikus stift.

• krémes hatású
  • könnyen használható
  • órákon át tartós viselet
  • kényelmes, praktikus kiszerelésben
  • bőrgyógyászatilag, klinikailag és allergológiailag tesztelt

mlexa

2019. június 21.

Rettenetesen rossz termék! Kicsit sem tartós, pár percig marad csak a helyén bármilyen alappal is használtam. Alsó szempillákhoz raktam inkább belőle, oda elment, de soha többet nem venném meg!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

orsipanka

2018. december 14.

Szerintem egy újabb szériából használom a Pink peony árnyalatot. A színe a kézfejemen hihetetlenül szép barackos-rózsaszínes enyhe holo csillogással, ami a szemhéjamon már annyira nem jön ki. Egy vastagabb vonalat szoktam húzni a felső szempillatőbe, az rövidesen szétkenődik annyira, hogy mindenhova jusson, de nem ül bele a ráncokba. A tartóssága meglepően jó, kibírja az egész napot frissítés nélkül, de ehhez az is hozzájárul, hogy a színe közel áll a bőrömhöz, így egyáltalán nem feltűnő a kopása. Egyetlen hátránya, hogy nem visszacsavarható, de hozzá lehet szokni. Heti 5 használat mellett fél évig bírta.
Megvan mellette a Peach Nectar árnyalat is, az egy szaténos fényű barackos szín, korrekt minőség, hétköznapokra tökéletes, de a rózsaszín jobban tetszett a holo csillogása miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

Lina1105

2018. január 8.

Kifutó termékként vettem a Peach Nectar árnyalatot egy régi Alverdés szemcerkám helyett, amit már szintén nem gyártanak. Ilyen színt vadászok már évek óta, ezért nekem teljesen megérte az a párszáz forint. Alappal egész tartós, mondjuk nem egy erős szín, de nem is vártam tőle. Épp arra vettem, hogy ha csak egy kis fényt akarok csempészni a sminkembe. Nekem tökéletes erre a célra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Karolin99

2017. augusztus 1.

Rettenetes termék. Egyetlen előnye a színe. Primerrel használva is összegyűlik egy csíkba már pár perc után. Mikor én rendeltem, még nem volt kiírva a weboldalra,hogy nem visszacsavarható... Nem hiszem hogy ezt valaha is elhasználnám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Bebek

2017. május 1.

A lilát vettem meg. Kényelmes használni, meg a színe is jó, de ennyi az összes pozitívum, amit mondani tudok róla.
Hiába használok alapot hozzá, kb 2 perc (!!!!!) múlva már beleül a ráncokba, egy vastag, krémes-folyós csíkba gyűlik össze, pedig nem kenem vastagon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

birdnerd

2017. január 19.

Nagyon szeretem, 3 szín van meg belőle. Az ezüst csalódás volt (inkább szürke, mint ezüst), a north star elég jó, a gilded sail árnyalatot pedig kimondottan imádom. Visszafogott, mégis sokat dob a sminkemen, mert szépen csillog. Nagyon könnyű felvinni, viszont sajnos rajtam nem túl tartós (zsírosodásra hajlamos a szemhéjam). Szemhéjpúder alappal kicsit jobb.
Update: megvettem belőle a peach nectar-t is és új kedvenc lett. :) Nagyon szép a színe és szinte ragyogó hatást kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

csokibeka

2016. november 23.

Szép színe van, ami tartós is, bár sok-sok éve használtam, ma lehet, hogy mást mondanék rá :) Azért egy csillag, mert nem lehetett kitekerni, és kb 3 használat után ki kellett dobnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

SiluMilu

2016. november 15.

A színe jó,tartos is...viszont elég kevés van benne!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

A színe jó,tartos is...viszont elég kevés van benne!

wiki116

2016. november 6.

Egy akció alkalmával vettem meg a Peach Nectar árnyalatot. A színe nagyon szép viszont nem tudom használni. Nem igazán látszik ha felteszem a szemhéjamra és csak az ujjammal tudom nagy nehezen felvinni. Mindennapokra azért elhasználgatom arra megfelel. Negatívum, hogy az én termékemnek nem működik rendesen az a kis kitekerője alig jön ki, aztán ha véletlen túl sok nem lehet visszatekerni. Nagyon sajnálom mert szép színe lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

kgyrk

2016. szeptember 7.

Peach Nectar és Pink Ruby árnyalatokban van meg, mind a kettő ( a kezemen kipróbálva) gyönyörű szép szaténfényű szín, viszont a szemhéjamon valami borzalom! Nem lehet eldolgozni, és azonnal beleül a ráncokba, használhatatlan. :( Tesztelgetem még, de jelenleg csak a színe miatt kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.