Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Krémes szemhéjfesték 4 trendi árnyalatban, tükörrel és applikátorral.

RyahOneY

2015. május 23.

A "cocoa dreams" paletta van meg, de ritkán használom. A színei nagyon szépek, a csomagolása is praktikus ezzel a kis tükörrel. Egy ilyen kis henger sokáig elég, én is már évek óta használom, de a minősége pocsék... A szemhéjon összecsomósodik a pislogástól, szóval időnként igazítani kell rajta... :/ Ez után döntöttem úgy, hogy krémes állagú szemhéjfestéket többé soha...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

tdorina3

2014. november 18.

Nekem csak az egyik paletta van meg, nem mondom hogy hordhatatlan, de nem is jó. Az egyetlen baj csak vele, hogy elég hamar összegyűlik a kis redőkben a szemhéjon, ami tök igénytelen hatást kelt, és nehéznek érzem tőle a szemem. A színeivel amúgy nem lenne gond, szépek, a csomagolás is praktikus.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

Zalán Anyukája

2014. november 7.

Mind a két paletta megvan, a színek csodaszépek, de kínlódás felvinni őket. Csúszkál, lemászik az ecsetről, és nagyon hamar beül a ráncocskákba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 7.

jud678

2014. május 9.

Megvettem mindkét palettát, de alig használom. Az állagából adódóan nem marad meg úgy, ahogy felkenem, a nap végére csúnyán le tud kopni és összegyűlik. Nem tartós. Az illata viszont kellemes, de így használhatatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 9.

zsofia93

2014. március 17.

Nekem a színekkel nincsen semmi bajom, nagyon tetszenek, szépen megtudom vele csinálni a szemem, viszont egy idő után tényleg csomós lesz. Ha szemhéjalapozót teszek alá, akkor semmi ilyet nem tapasztalok! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 17.

Lunita

2013. augusztus 22.

A képen látható volt meg,úgy kaptam,mert jól állnak az arany-bronz színek (barna szemem van). Nem olyan színre,mint a tartóban,nem volt nehéz lemosni sem,amennyi megmaradt belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 22.

Bebek

2013. június 18.

Felkenve nem tetszett a színe , nagyon gyorsan lekopott, eltűnt a ráncokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 18.

Felkenve nem tetszett a színe , nagyon gyorsan lekopott, eltűnt a ráncokban.

farkash82

2013. június 12.

Nagyon ritkán használok szemhéjfestéket, nincs túl nagy tapasztalatom e téren, de én meg vagyok elégedve azzal a 3 órával amit csíkozódás mentesen kibír. Ez volt az első krémes szemhéjfestékem és nagyon tetszik az állaga valamint kellemes emlékek is fűznek hozzá, mert a férjemtől kaptam karácsonyra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 12.

doreeberry

2013. június 12.

Szépek a színei, de nagyon hamar lekopik, illetve beül a ráncokba. Nekem is ez volt az első krémes állagú szemhéjfestékem, de mivel máshol más márkákról sok jót olvasok, azt hiszem nem ez alapján ítélem meg a többit. Szeretem az Avon termékeket, de a ColorTrendes cuccokkal valahogy mindig melléfognak, persze nem is várom el, hogy ennyi pénzért csodát tegyenek, de azért valami minimálisat illene teljesíteniük szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

malilalum94

2013. május 31.

Fura ,én anno nagyon szerettem:S szépek voltak a színei ,praktikus volt és nagyon szépen megtudtam csinálni a szemeimet vele.Ugyan annyira volt tartós ,mint más szemhéjfestékek,csak nekem jobban bejött ez a krémes állag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.