Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: EperLilla2, Módosítva: 2013. május 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Kapható feketében és barna színben.

Banszky

2019. május 24.

Tinikoromban használtam,már akkor sem tetszett. Nekem összeállt tőle a szempillám,kicsit ragacsosnak éreztem. Pergett is a nap végén/közepén.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

dalexa97

2018. augusztus 9.

Én már egy éve használom ezt a szempillaspirált. Ezért az árért azt nyújtja, amit elvár tőle az ember. Gyönyörű dús szempillákat varázsol. Sima vízzel azonban nehéz lemosni és maszatolódik csak, ezért érdemes sminklemosóval próbálkozni a nap végén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Fancsikacsika

2018. február 16.

Legnagyobb jóindulattal is csak elmegy. Vannak ennél ezerszer jobbak ezen az áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

Ascyra

2017. augusztus 29.

A legjobb szempillaspirál, amit eddig használtam. Mivel önszántamból áttértem a bio/vegán/növényi termékekre, ezért erről sajnos le kellett mondanom. Hiányzik is, de nagyon nagyon! Mindenkinek ajánlom, akit nem zavarnak különösebben a termékek összetevői, mert a legszebb pillákat varázsolta nekem. Nem csomósodik, tartós és nagyon sokáig elég, nagyon barátságos az ára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

giny96

2017. március 2.

Az egyik kedvenc szempillaspirálom az Avontól. Már a második tubussal használom, muszáj volt újra megvennem. Az elsőt karácsonyra kaptam és ledöbbentem mire képes. Szép dús pillákat csinál, nem csomósít, nem kenődik, pereg le. Ajánlom mindenkinek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

gjhsh01

2016. december 31.

Egyik nagy kedvencem ♥ nem csomosít, nem pereg le, könnyen lemosható. Csak sajnos kifogott :(
na majd lehet újraszerzem:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 31.

na majd lehet újraszerzem:D

reekaa11

2016. november 8.

Nagyon sok spirált próbáltam már, de ez az, amit mindig újra veszek.
Az alapból nem túl hosszú szempilláimat hosszúvá,dússá teszi és emellett nagyon kényelmes használni. Könnyű felvinni, és simán tart egész nap, nem pereg. Egy negativumot tudok mondani, eleinte valóban sok festéket vesz fel, de még ezt figyelembe véve is szuper!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 8.

Nagyon sok spirált próbáltam már, de ez az, amit mindig újra veszek.

rocksolya

2016. november 2.

Egyik kedvenc spirálom :) Imádom.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

Egyik kedvenc spirálom :) Imádom.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Scarlinia

2016. október 28.

Már több mint 1 év használom ezt a szempillaspirált és nekem bevált. Szerencsére nekem hosszabb szempilláim vannak így én csak dúsítani akartam őket, és ezzel a spirállal ezt el tudtam érni mivel szép sötét és dús pillákat csinált . Ráadásul nem csak hogy szép pillákat csinál de még olcsó is és tartós. Egyetlen negatívumként talán csak azt tudnám felhozni , hogy a spirál valóban sok festéket tud felszedni., de ez nem vészes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 28.

Unikornisc

2016. október 23.

Nagyon jó szempillaspirál. Szépen hosszítja és dúsítja a pilláimat, már 1 éve használom és szeretem. Csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 23.