Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gabyca34, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

HDorina

2019. május 28.

Régen használtam. Nekem rózsaszín volt a tégely és kívül is szívecskék voltak rajta. Aranyos volt a szív alakú formája miatt is. A tartóssága nem volt az igazi. De tiniként jó volt. Bár akkoriban nem nagyon használtam rúzst.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

kisseniko2

2017. november 25.

Gyönyörű színe van és kicsit hidratál is. Hiper-szuper jó illatú. Nem nagyon tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 25.

Blackxentric

2016. november 4.

Nekem még mindig megvan az ilyen rúzsom. Az első piros rúzs amit vettem, még nagyon régen. Nem túl pigmentált, nem is tartós, de legalább nem szárítja a szám. Múltkor felkentem, olyan, mint régen. Lehet most elhasználom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

baba_girl_16

2015. szeptember 15.

Ez volt a legelső Avon termékem még iskolás koromban. Nem sűrűn használtam, csak néhány buli alkalmával, de arra emlékszem, hogy nagyon szerettem. Az illata is olyan fincsi volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

RitaJudit

2015. február 8.

Hasonló árnyalatom volt, mint a fotón, benne hat mázsa csillámmal, ami kopás közben még karistoló érzést is adott a zsírkréta állag mellett.
Azt hiszem végül az unokahúgom rajzolgatott vele...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

Azt hiszem végül az unokahúgom rajzolgatott vele...

t.evacska21

2014. november 20.

Jaaj, de jó, hogy ezt most megtaláltam, most eszembe jutott, az én ilyen rúzsom :-) Az már nem most volt, hogy ilyet használtam, de szerettem, olyan kis aranyos, meg a céljának is megfelelt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 20.

berill99

2014. október 27.

ez volt az első avon ct termékem egy ilyen pinkes lilás színű szerintem nem rossz

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 27.

Lory

2014. október 4.

Mivel nekem túl sok bajom nem volt a "mezei" color trend rúzsokkal sem,persze hogy vettem a szívecskés formulából is:) Ugyanazt tudom elmondani róla is,egy átlag színű olcsó rúzs,kicsit csúnyán kopott de ha újra tudjuk kenni legalább evés után akkor nem volt vele baj.Amennyi pénzbe kerül,annyit megér,azt a szintet simán hozza,ha többet nem is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 4.

Rure90

2014. május 27.

Nem tartós, fura az illata, darabosan kenhető fel, tényleg szárít. A színe viszont jól nézett ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

Oraculum

2014. május 4.

A színek szépek, de nem tartósak és szárítanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

A színek szépek, de nem tartósak és szárítanak.