Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cincike, az összetevőket feltöltötte: oltvanyir, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók

Csillogó csókok a téli hidegben is, finom gyümölcsös illatokkal.

Csipetke

2016. február 1.

Nekem a szőlős volt meg,a színe nem rossz de az íze az borzalmas volt. És konkrétan semmit nem csinált a számmal.Nem volt ragadó,inkább nekem egy idő után úgy tűnt mintha megkeményedett volna.Nem sokáig vettem hasznát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

kalmaniki

2014. november 1.

A citromosat rendeltem meg néhány évvel ezelőtt. Erős, citrom illata és íze volt, kellemetlen volt viselni, nem hidratált és fehér réteget hagyott az ajkakon. Nem használtam sokáig...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 1.

Imre girl

2013. november 9.

Nagyon szuper, csillog is, elég feltűnően.
Én nagyon halványan az egész arcomat kivakolom vele, mert hidratál és szépít. A szememre többet szoktam tenni metálosan fénylik, de az egész napos pislogás után kicsit retkesedik is.
Bátran ajánlom minden bőrtípusra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 9.

Nagyon szuper, csillog is, elég feltűnően.
Bátran ajánlom minden bőrtípusra.

ct

2013. augusztus 22.

Én a körtést vettem meg a hozzáilló illatos körömlakkal együtt, azt tovább ajándékoztam, ez azóta is megvan. Nagyon finom illata van, egyáltalán nem kemény, inkább lágyabb az állaga, könnyen kenhető, hidratál is. Hiába csillámos, de nem hivalkodó. Van, ami azért ennél is jobban hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

lau0502

2012. augusztus 14.

Nekem a szedres van meg és valami hihetetlenül büdös, műanyag szeder szaga van. Nem hidratál túlságosan, de nagyon szépen csillog, rózsaszínes-lilás, kissé fehéres fénye van ami szerintem nagyon szép.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

boglarka88849

2012. július 26.

Én a zöldet rendeltem meg a körömlakkjával és a kölnijével együtt.Nehezen kenhető, szinte kemény állagú, tele apró csillámokkal.Egy idő után csúnyán kiül a száj szélére, fehéres és ronda.Nehéz leszedni, és nem hidratál semmit.Már nem tudtam mit kezdeni vele,az illata nem volt rossz,de végül mégse használtam el az egészet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 26.

Szaszmancs

2012. július 26.

A citromos van meg nekem. Finom gyümölcsillatról én nem tudok beszámolni,de a csillogás az igaz,sőt eléggé feltűnő gyöngyházas-fehéres csillogása van, szóval aki ezt nem kedveli,az kerülje el a terméket (nekem sem a kedvencem,de azért elhasználódik lassan). Ezen kívül viaszos,ragacsos érzés a szájon, nem a legjobb,de legalább nem szárít, talán még hidratál is picit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate