Avon

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Danina9592, az összetevőket feltöltötte: Pinky, Módosítva: 2020. november 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Az Avon Color Trend többfunkciós highlighter egyszerűen és egyenletesen használható a szexi külsőért.

Használata: Oszlasd el azokon a bőrfelületeken, amiket szeretnél kiemelni. Használhatod szemhéjadon, ajkadon, arccsontodon, testeden.

faatama

2015. február 5.

Eleinte én sem tudtam mit kezdeni vele, de most, hogy nem vagyok olyan napbarnított, a világos bőrömön tényleg látszik a színe! :) Pirosító helyett tutijó választás! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

Lisien

2014. június 21.

Én nem igazán tudok vele mit kezdeni. Ott porosodik a polcomon. Amilyen célra vettem, arra teljesen alkalmatlan. Lehet, hogy megpróbálom én is pirosító alapnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 21.

évy

2014. május 31.

Nekem bevált tartós szép szint kölcsönöz

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 31.

Nekem bevált tartós szép szint kölcsönöz

ebernath

2014. május 26.

Nem igazán lehet vele mit kezdeni... Elég világos bőröm van, mégse látszódik semmi, amikor felkenem. Csak arra használom, hogy egyfajta pirosító alapot adjon és ebbe tapasztom bele a bronzosító port. Teljesen fölösleges termék....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

Pinky

2014. május 6.

Eleinte összevoltam zavarodva, mivel a magyarországi katalógusban highlighterként említik, viszont egy külföldiben pirosítónak nevezik. És valójában szerintem az utóbbi a jobb megnevezés, mivel a barackos szín teljesen harmonizál a saját barackos bőrtónusommal, és teljesen természetes pír az eredmény. Highlighternek pedig nagyon sötét, és nem túl fényvisszaverő, ahogy már előttem is írták. Külföldi katalógusban azt írják, hogy rúzsként is használható, de arra túl világos szerintem. Tartóssága rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

2014. május 6.

Ma kaptam meg, és sajnos nem igazán tudok mit kezdeni vele. Pirosítónak kevés, mert ha szépen szétdolgozza az ember akkor semmi színe (pedig elég világos a bőröm), highlighternek alkalmatlan, nem elég világos hozzá, és nem is veri annyira vissza a fényt, hogy kiemelje adott területeket. Visszáru lesz belőle, nekem ez tényleg pénzkidobás lenne ha megtartanám. Totál hófehér bőrön kis színt talán ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 6.

Zsazsmazs

2014. május 3.

Lányok! Én megrendeltem,és imádom arccsonton használom minden reggel pirosito helyett. Nagyon szeretem egyáltalán nem feltűnő,szépen illeszkedik,én nem vettem észre benne csillamot,viszont máshová nem kenem mert számomra természetellenes de amire használom rá imádom. Újra fogom rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.