Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dayanara, az összetevőket feltöltötte: Pinky, Módosítva: 2016. február 14.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kiadás

• gazdagon krémes állagú
  • SPF 15 napvédelem
  • teltettebb ajkakat varázsol
  • hidratált, selymes érzet az ajkakon

4 árnyalatban kapható: Racy Raspberry, Bold Tangerine, Deco Pink, és Fuchsia Pop

Bolyka

2017. március 20.

A Racy Raspberry árnyalat van meg. Szeretem, elég jó színe van. A tartósságáról nem tudok nyilatkozni mert nekem olyan rúzst alig találtak ki ami nem jón le az evés ivás miatt, maximum a liquid mattok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Kakukk

2016. január 31.

Nekem a Bold Tangerine árnyalat van meg. Ez a szín maga a TAVASZ! Nagyon szeretem, szinte ragyog tőle az arcom, és nem is mondanám, hogy nagyon hamar elmászna. Vannak avonos rúzsok, mint például a "Színmegújító" családból, amik sokkal könnyebben kopnak vagy maszatolódnak el. És nekem ez volt az első igazi rúzsom, szóval nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 31.

Dayanara

2015. augusztus 20.

Két színben vettem meg, Bold Tangerine és Deco Pink. (De fontolgatom a másik két árnyalat beszerzését is, hátha...)
Egyébként már akad több fotó róluk a neten, képkeresőben elég beírni avon color trend és az árnyalat/árnyalatok nevét. De csak apró segítség, mert annyira nem tűntek színhűnek azok a fotók, amiket én néztem.
A rúzsok csomagolása tényleg elég pink, de elmegy, és legalább nem a szokásos sima fehér. A rúzsba nyomott virágminta szerintem tök szuper, engem mindig feldob kicsit. Remélem lesz még több ilyen kollekció, amiben lesz valami minta! Ráadásul ezek hosszabbnak is tűnnek, mintha több lenne bennük. De gondolom csak nem tolták be annyira a műanyag részbe a rúzst vagy csaltak valamivel kicsit, hiszen a mintáknak eleve kellett a hely. :)
DECO PINK: Már értem miről beszéltek a többiek. :) Én is egy természetesebb vagy nude színt vártam. Maga a rúzs még hasonlít is, valami halvány, kicsit rózsaszínes-barackos. Az ajkakon azonban határozottan élénk babarózsaszín. Nekem sikerült megbarátkoznom vele, passzol a hajamhoz, a szemeimhez, a bőrömhöz. Sajnos a fogaimhoz nem, nekem a legtöbb rózsaszínes árnyalat kihangsúlyozza az elszíneződéseket. Szerencsére annyira sok nem látszik a fogaimból beszéd közben, így majd szép lassan elhasználgatom a laza hétköznapokra. Szépen fel lehet vinni, és a helyén is marad később, csak tovább tart a felvitel, mert nehéz egyenletesen eloszlatni, hogy ne legyen foltos és maga a rúzs ne szedje le a már felkent réteget. De alig telik több időbe, mint egy átlagos rúzsozás. Időnként figyelni kell rá és pár óránként frissíteni, de ennyi pénzért hétköznapokra szerintem megteszi. Igazából még örülök is neki, mert megvan a Pink Holiday is a sima CT-ből (csak mert akciókban végül mindet megrendeltem :D), ami egy sokkal visszafogottabb árnyalat. Szóval jól kiegészíti azt a kollekciót. Napon sajnos nem volt lehetőségem megnézni, mert mostanában állandóan esik, de lámpafénynél, uhh... Na, akkor kb. hasonlít ahhoz a világosabb színhez, amit szerettünk volna, de nem természetes, mű, kicsit neonos és sápaszt, ahh, nem mutat jól szerintem. De ezektől eltekintve szeretem és rajtam egész szép is. Egy idő után már kevésbé csúszkál el, és akkor az alsóajaknál is rendben van, és a fedés is egyenletes marad, nem lesz már foltos.
BOLD TANGERINE: Maga a rúzs gyönyörű narancsosvörös, de én nem tudtam, hogy a mandarin máshol piros, akkor sem, ha merész mandarin. Felkenve is elég sok benne a piros. Ja, ezt nehezebb felkenni, mert más az állaga, mintha zselés lenne és alig pigmentált (ami nem feltétlenül igaz!). Kenegetem, de nem elég erős a fedés, akkor áthúzom még párszor, aminek az a vége, hogy nem kicsit túlmentem néhol az ajkam vonalán. De ecsettel szerintem az ilyet lehetetlen felépítgetni, szerencsére felvitel után még szépen le lehet törölni a bőrről. Nem folyik, a fedése is egyenletes marad később. Plusz 1-2 óra múlva szerintem sokkal természetesebb és szebb színe van, nem tudom másképp leírni, mintha kapna egy kevés mézet. Szóval nyárra szerintem ez egész jó lesz. A színével különben nehezen barátkoztam meg, azt hittem narancssárgásabb lesz. De hiába, ha egyszer óvatosan húzom át a számon akkor is ilyen vöröses. Gondolkoztam, hogy mit kéne alá vagy fölé rakni, hogy sikerüljön valami kevésbé pirosas színt kihozni, de nem tudom sikerülni fog-e. Ennek a fedése közelről nézve könnyedebb, kicsit mintha egy korall szájfény lenne, de annak legalább tartós, és a színe így is élénk és egységes. (Ezt később külön megszerettem benne!) Meg lehet barátkozni vele, csak megint az van, hogy én nem ilyet akartam most venni. Szép ez is, és ahogy próbálgattam magamon rájöttem, hogy fogom is viselni többször. Fontos alkalmakra viszont kevésbé ajánlom, vagy hát ki kell tapasztalni, rajtam nincs olyan tartós és nem olyan hibátlan, hogy valami fontosabbra ezt válasszam.
Csillámot egyikben sem találtam, és bár nem szárít, a hidratáló hatását sem érzem. Ha bejön a hideg idő érdemes lesz előtte és utána ajakbalzsamot használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

JudithBeauty

2015. augusztus 13.

Nekem a Deco Pink árnyalat van meg. A katalógusban teljesen más árnyalat szerepelt, mint amit a valóságban kézhez kaptam. Egy természetes, enyhén pink vagy natúr árnyalatnak hittem, ehelyett bazsarózsa-szín lett, az irritáló fajtából. Nem csúnya árnyalat, csak ez a világító rózsaszín nekem nem áll jól. Nem túl tartós, az íze enyhén vaníliás. Aranyosak a virágok a csomagolásán, és a virág lenyomatok a rúzson, de semmi extra. Pink kívül-belül: Dr. Szöszinek biztos tetszene! Nekem meg maradnak a diszkrétebb árnyalatok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Pattu

2015. február 8.

Két színt rendeltem, mindkét színnel megvoltam elégedve, de sajnos ha többször felkenem egy nap, szárít... Ezen kívül szépen fed, és viszonylag tartós, szóval biztosan használni fogom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

zdoreebaba

2015. február 1.

A Racy Raspberry árnyalatot rendeltem meg, ami egy kicsit erősebb szín, mint ami a katalógusban látható. Igazából tavaszi rúzsra vágytam, azért is rendeltem meg ezt az árnyalatot és ebben a virágos csomagolásban. A szín miatt egy picit csalódott vagyok, mert két árnyalattal világosabb színt vártam. Azonban felkentem a számra és tényleg szépen mutat rajta, ezért nem tudok rá haragudni. Szeretettel és nagy kedvvel el fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

szpirita

2015. január 29.

A Fuchsia Pop árnyalatot vettem meg, ami olyan, mint a katalógusban, talán még egy kicsit élénkebb. Krémes állaga van, kissé beleül a ráncokba, ezért száraz, cserepes ajkakon nem mutat jól. A szín aránylag tartós is. Ha valaki élénk színű, cuki csomagolású tavaszi rúzsra vágyik, annak csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 29.

Pinky

2015. január 20.

A Deco Pink nevű rúzst rendeltem meg, ami szerintem elég natúrnak néz ki ( sajnos nem tudom az árnyalat nevét). És kézhezkaptam egy neonos világos barbirózsaszín rúzst... Nagyon idegesítő, hogy nem az eredeti színt rakják a katalógusba, ezzel az erővel nem is kéne kép. Már jártam így a Flirt színnel, a világos barack helyett korall színt kaptam. Mérhetetlen csalódott vagyok! A rúzs magában jól pigmentált, nem folyik be a ráncokba, és szépen fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.