Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Black Fairy, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2016. február 21.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kiadás

"Légy merész és válassz a vad színekből ajkaid számára."

3 árnyalatban kapható

beresregina95930

2018. augusztus 1.

Nem tartós, felkenve naggggyon ronda..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Nem tartós, felkenve naggggyon ronda..

rtteszvesz

2018. augusztus 1.

Ocsó, a minősége ennek megfelelő. Megül a ráncokba, nem tarós, kicsit kemény, nekem szárított is. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

aranypáva

2015. november 28.

A színe nem szép. Olcsó volt, a minősége is ilyen. Egyedüli előnye, hogy mivel krémes, hidratálja a számat. Semennyire sem tartós, mindent össze lehet vele kenni. Többet nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

Timi18

2015. augusztus 27.

Teljesen más a színe, mint az újságban volt. Ezzel nem is lenne akkora baj ha nem jönne le pár óra alatt. Ebből az okból kifolyólag nem szoktam használni :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Ella

2015. május 8.

Lioness árnyalatban volt meg, de olyan hatása volt, mintha lealapozóztam volna az ajkaimat. Ragacsos volt, szárított és megült a ráncokban. Meg kellett válnom tőle. Egyetlen pozitívuma számomra, hogy úgy-ahogy tartott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

horireni

2013. október 18.

A barátnőm lepett meg a Lioness rúzzsal, nekem nagyon tetszik. Olyan selymes fénye van, szerintem elég tartós, mint a többi. Eléggé erős a szám színe, kb egy max 2 árnyalatot halványít rajta, de így pont jó, füstös szemhez és tusvonalhoz is szeretem. Ő az én nude rúzsom. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

Lilu

2013. szeptember 5.

A wild plum van meg, és nagyon szeretem, gyönyörű színe van, nem szárít, tartós és jól fed.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 5.

Babus92

2013. augusztus 5.

Nekem is a lioness van, reméltem, h mattabb hatású, erősebben pigmentált, de sajnos nem. Egynek elmegy de nekem nagyon halvány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

agi.greendaygirl

2013. augusztus 4.

a lioness-t rendeltem meg, mert nagyon tetszett a színe, barackos- rózsaszínes- nude.. hmm :) Nem szoktam CT rúzsokat rendelni, mert a "normál" avon rúzsokat szeretem, de most kíváncsiságból rendeltem egyet..
háááát.. a színe szép, nem valami pigmentált, az állaga viaszos, az illata ugyanolyan mint a régi fekete változatnak, ami végülis kellemes. Csúszkálás és mászkálás mentes, nem túl tartós, nem szárít de nem is hidratál, viszont az apróbb száraz részeket kiemeli sajnos.
Nagyon olcsó, 550 Ft

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Nagyon olcsó, 550 Ft

reka196911

2013. július 29.

Én lioness árnyalatban rendeltem meg. Szerintem is nagyon jó kis rúzs. A színe meg nagyon tetszik. Egyáltalán nem csillámos és nekem már ez is egy plusz pont. Viszonylag sokáig bírja a számon és engem sem szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol