Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Baboo, Módosítva: 2018. december 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Ascyra

2016. december 22.

Dühös vagyok, hogy megszűnt. Miért a legjobb termékeket szüntetik meg? (parfümök amiket imádtam sorra megszüntek, győzzek keresni helyettük másikat). "Most" meg ez a rúzs. Két darabom van belőle, de az biztos, hogy leheletnyit fogok csak használni belőlük, mert nem találtam semmi ehhez foghatót a pótlásukra. Ez egy szupertermék, szuper áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 22.

pomme

2016. május 18.

7 árnyalatban van meg, hatalmas imádat ez a rúzs! Gyakorlatilag összegyűjtöttem az összes hideg színt, a meleg színek kiestek, mert azok nem állnak jól. Nagyon erősen pigmentáltak és tartósak. Ahogy már írták előttem, megszínezi az ajkakat (még másnap is látszódnak a sötét színek valamennyire, ha nem sikálom fél órát), és tényleg bombabiztos. Könnyű vele túlzásba esni, mert elég krémes, de 2 rétegnél többet nem indokolt felkenni, ha pedig kicsit leitatom zsepivel + alá szájceruzát használok, akkor egész este kibírja. Mivel nem matt, megfogja a pohár szélét, de az első kétségbeesés után észrevettem, hogy egy kicsit sem kopott meg tőle. Ami negatívuma lehet esetleg (számomra inkább pozitívum), az a világos színek hiánya és a kevés meleg árnyalat. Nagyon sajnálom, hogy beszüntették. Majdnem 30 féle márkájú rúzsom van, de ha kettőt lehetne csak választanom közülük, akkor ez lenne az egyik, a másik pedig a Maybelline Color Sensational.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Natalka

2015. július 17.

Kicsit csalódás volt ez a rúzs a remek vélemények után... jobbra számítottam, de persze így sem olyan rossz a helyzet.
Can't resist coral árnyalatban van meg, már nagyon kíváncsi voltam rá, népszerűnek tűnt :) a színe szép, tartóssága is átlagos, azért egy korsó sörrel már nem birkózik meg, komplett ebédről meg ne is beszéljünk. De ami a legjobban meglepett (és nem pozitív értelemben), az a vizes, géles állaga. Olyan mint egy lip tint, mint a Catrice Ultimate Shine Gel Lip Colour-ok. Utóbbi azért szuper, mert az ajkakra tartósan rátapad a szín, míg a fénye evésnél mondjuk kopik persze.
Ez a darab viszont felszívódik a számról, mint egy színezett ajakbalzsam, és a fedése is olyan, elég gyenge. Ajakbalzsamnak viszont kellemes, csak rúzst vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

tothdetty22

2015. március 6.

Régóta hevert elfelejtve ez a rúzs, aztán a kezembe akadt és próba kipróbáltam. Azóta alig várom, hogy újra feltehessem :)
A Rose Addiction árnyalatú van meg, amit még fiatalabb koromban rendeltem, van annak talán 4 éve is, de meglepő módon semmi baja a rúzsnak. Akkor eltévesztettem a színt és ez a gyönyörű bordó szín feledésbe merült. Akkor túl harsánynak, feltűnőnek találtam, nem használtam. Na de most :D A legszebb bordó amivel találkoztam. Hihetetlenül sokáig fenn marad, szépen kopik és intenzív színe van. Reggel felkentem és még délután is szépen látszott, így hogy ettem, ittam közben. Most már nem eresztem. :) Azt viszont bánom, hogy nem fedeztem fel előbb, így nem tudok már más színeket rendelni és pótolni, mivel már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 6.

Lory

2014. július 19.

Jól pigmentált,telt színek,matt hatással.Tartós és nem rondán,hanem fokozatos halványulással kopik meg a szájon.Kár,hogy már nem gyártják,jó kis rúzs volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 19.

Oraculum

2014. május 4.

Alluring Brown árnyalat van meg, nagyon sötét, nehéz eldolgozni, matt, az illata nekem nem tetszik, nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

Dorcsa

2014. március 11.

A legjobb Avonos rúzs volt, és mivel a jókat mindig beszüntetik (és helyette a rosszabbaknál rosszabbakkal árasztják el a katalógust) így neki is ez lett a sorsa...
Nagyon pigmentált, nem csillámos, jó az illata, tartós.(Zsepivel leitatva pedig szép matt lesz, de a színe erős marad) Imádom, úgy sajnálom, hogy már nem kapni. :( Sajnos csak egy színt sikerült beszereznem. Ma is ezt viseltem, nagy napszemüveg, fekete bőrkabát, piros rúzs, de az érzés felbecsülhetetlen :)
(Légyszi Avon hozzátok vissza legalább addig amíg megveszem az összes színt :( :DD)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 11.

Démonka91

2014. február 19.

Legjobb rúzs amit idáig használtam.Nagyon tartós,kiválóan fed. Erős színeket kedvelőknek tudnám ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

abreka

2014. február 3.

Ez egy nagyon kis ruzs volt, ha talaltam volna valahol biztosan betarazok belole. Tartos, kremes, kellemes illatu es nagyon pigmentalt. Drawn to you arnyalat van meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

Lilu

2013. április 17.

Nagyon jó, szép színe van és kellemes az illata, jól fed és tartós. A kedvencek közé került nálam. Szomorú vagyok hogy már nem lehet kapni :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 17.