Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Calipso, Módosítva: 2013. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Hagyományos rostszálas keféje hosszabbítja és elválasztja egymástól a pillákat. Segít rugalmassá és puhává tenni a szempillákat. Fekete színű.

Kiszerelés: 7ml

xXxFruxXx

2015. március 22.

Imádom!:)
Szépen elválasztja a pilláimat, sokáig megmarad, nem kenődik szét.
Sajnálom, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 22.

Imádom!:)
Szépen elválasztja a pilláimat, sokáig megmarad, nem kenődik szét.
Sajnálom, hogy már nem gyártják.

Ella

2014. november 6.

Az elején nagyon szerettem, mert szépen szétválasztotta a pilláimat, hosszított és még dúsított is, pedig azt nem ígérte. Sajnos 2 hónap használat után megváltozott, túl sok festéket vett fel, már nagyon tapasztotta és összekuszálta a pilláimat úgy is, hogy leszedtem a felesleget, pedig elvileg 3 hónapig jó a szavatossága, vagyis ez van ráírva. Még használom, de nagyon kiábrándultam belőle, már nem is hosszabbít, csak 3-4 (!!!) rétegben, viszont már az első réteg is tapaszt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 6.

Aquariusgirl

2014. október 2.

Szeretem. Nem tudom mikor vettem, de nemrég találtam meg a fiókban és nagyon meg vagyok vele elégedve. A keféjét imádom, nagyon praktikus, jól lehet vele pödörni és a mérete miatt befér mindenhova. Nem beton kemények tőle a pilláim, szépen megtartja a "pödört" ívet. Nálam csak nagyon meleg időben mászik fel-le, de olyankor minden mászik, uh ezért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 2.

platinakuka

2014. február 14.

Az egyik legjobb spirálom (volt). A legendás sárga maybelline-t is túlszárnyalta. Rendesen megemelte a pillákat, nem csak a végeket. Remekül hosszított is, és nekem dúsított is.
Amit annyira nem szerettem, hogy viszonylag hamar megült és maszatolódott, főleg, hogy zsíros a bőröm, és ahol leért, vagy éppen fel, ott egy idő után azért nyomott hagyott.
Mivel nem gyártják, és azért látom, hogy van, akiknek szintén bejött... Nem találkoztatok hasonló keféjű spirállal esetleg? :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 14.

szdorca

2013. október 14.

Szinte az összes avon spirált kipróbáltam, még ez ami legjobban bejött... Inkább hosszabít mint dúsít, nekem tetszik a keféje hogy olyan "határozott" formájú. Igaz hogy több festéket visz fel, de én szeretem is ha látszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 14.

Ivett93

2013. május 23.

Keféjét nem szeretem, olyan tömzsi, meg nem szedi szét a szempilláimat, hanem teljesen összeragasztja, és nagyon vastag festék réteget varázsol rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.

Wiikii

2013. március 20.

Jó sokat elhasználtam belőle, mikor még csak annyi volt a szempillafestésem lényege, hogy az alapvetően barna szempilláimból sötétet csináljak. Nem sokat dúsított, vagy hosszabbított (bár nem is volt rá szükségem :D) , de én szerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 20.

Christi

2013. január 28.

ilyet lehet még kapni? végre találtam egy jó szempillaspirált de az utóbbi 2 katalógusba nem volt :( remélem gyártják még és valahonnan meg lehet szerezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

blackcat00616

2013. január 14.

Áááá borzalmas, nekem legalábbis nem jött be, ennél csak jobb spiráljaim voltam, de nekem mindig ki kell próbálni más és mást. Ezt amióta megvettem 2x használtam, nem dúsít, nem göndörít, nem hosszabbít és csomósodik. Ezért én adok neki jó indulatból 1 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

renszalai

2013. január 13.

Nagyon sok spirált próbáltam már az 500 Ft-ostól az 5000 Ft-osig, de messzemenően ez volt a legjobb közülük. Nem szeretem ha a szempillámon túl sok a festék,ragad, csomós, ezért mindig leitattam a keféjét mindnek egy papírzsepivel. De ennél a spirálnál erre nincs szükség. Ezáltal tartósabb is, már a 2.-at használom és nagyon meg vagyok elégedve vele.
Sajnos úgy veszem észre, hogy mostanában nem nagyon szerepel a katalógusban, úgyhogy megpróbálok valahogy még beszerezni belőle párat, arra az esetre, ha netán ki akarnák vonni a forgalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.