Avon

Ár:   200 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Audry1, Módosítva: 2019. szeptember 23.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   Online
Kategória:   Sminkek szájra

Krémes, fényes hatású rúzs.

Audry1

2019. szeptember 19.

Még kisebb koromban a nagymamám adta nekem, de neki is vagy ezer éve megvolt. Nos, én alkalmanként használom, de elég belőle pár pöttyözés az ajkakra, és már szép, élettel teli színt kölcsönöz! Egy rétegben nekem már túl intenzív a színe, az már nem állna jól nekem. Emiatt rettentő sokáig elég, sajnálom, hogy nem lehet kapni, szívesen megvettem volna más színben is. A mai napig alig hiányzik belőle és már több, mint 10 éve én vigyázok rá. Ha pirosasabb színre vágyom, csakis ezt használom! Simán lekörözi a márkás rúzsokat is!
Nekem nem ivódott bele a szájam redőibe a szín, krémesebb állagú volt, így nem is szárított (inkább mintha kicsit hidratált is volna). Mondjuk jobban szeretek egy vékony rétegű ajakbalzsamot alákenni, hogy még kevesebb szín menjen a számra, hiszen tényleg nagyon élénk.
Persze nem egy örökké tartó szín, evés/ivás közben persze jön le belőle, viszont amikor még ezt gyártották nagyon is jónak számított! Ha valaki csak viseli (nem eszik, iszik), akkor egész nap kitart, maximum egy alkalommal kell belőle kicsit használni.
Nekem 5 csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Nekem 5 csillag! :)