Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gabyca34, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Ano

2016. január 19.

most egy cosmic brownt vettem, csodás természetes barna árnyalata van, imádom. legújabb szerelem. eddig a csillámosabbakat vettem, de most ez a natúr szín, ahhh csodás. ára meghát, nem pénz 600 ft egy ilyen hasznos kis csodáért.
tartós, nem maszatolódik, puhasága, keménysége tökély, könnyen lehet vele dolgozni és nem kell hegyezgetni. midnenkinek ajánlom. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

szzh01

2016. január 13.

Nekem a Twilight van meg aminek gyönyörű lila színe van, kicsit csillog, de nem túlzottan, első szerelem volt számomra a színe. Én csak szemkontúrként használtam párszor vízvonalra, ott nagyon jó tapasztalataim voltak vele, nem kenődött el, könnyen fel lehetett vinni, tartós volt. Mivel szinte mindig feketével húzom ki a szemem, végül a kihasználatlansága miatt válok meg tőle (meghirdettem itt a terméklapon, akit érdekel kedvező áron hozzájuthat), egyébként 5 csillagot érdemel, tud mindent amit tudnia kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 13.

Csermely

2015. május 23.

Kellemes színei vannak, vízvonalra tényleg nem jó fölkenni, de ettől eltekintve kifejezetten jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

timitoldi

2014. november 5.

Nagyon szép színű felvitel után, és elég tartós. Csak egy problémám van vele, hogy rendkívül gyorsan fogy a krémes állaga miatt. Nem fest, hanem inkább "málik". Ezért egy kicsit drágának találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 5.

pajeri

2014. január 6.

vízvonalon nem tartós, de amúgy jó kis cerka, jó árban. megéri megvenni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.

vízvonalon nem tartós, de amúgy jó kis cerka, jó árban. megéri megvenni :)

nikol134

2014. január 4.

Már nagyon régen megvan, elég tartós, bár nekem egy kicsit nehéz felvinni a bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

lovecosmetic

2013. december 11.

Az Avon Diamonds szemkontúrceruza teljes mása,csak másik árnyalatban.Azaz tökéletesen,megvagyok elégedve vele,élénk színek,krémes tartós fedés,nem kenődik el és gyönyörűen csillog,de a hétköznapokban is bátran viselhető.Ha akciós lesz vásárolni fogok még belőle :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

henicore

2013. november 4.

Kedvencem volt :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 4.

Kedvencem volt :)

vicoka08

2013. augusztus 21.

Én a feketét rendeltem ebből a szemceruzából. Igazából nagyon jó kis cucc, mert kihegyezi önmagát, ha úgy csavarjuk, így mindig precíz sminket lehet vele készíteni. Szép színe van, és elég tartós, könnyű használni és az állaga is jó. Nem mászkál. Annyi bajom van vele speciel, hogy mivel rendesen tapad, nehezen lehet korrigálni ha elrontom :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Black Fairy

2013. július 28.

Nekem a twilight és a blackened night is megvan, és imádom őket!!! :D
A blackened night a kedvencem lett, viszont a twilight kicsit nehezebben használható (számomra...más az állaga)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

Nekem a twilight és a blackened night is megvan, és imádom őket!!! :D