Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lilu, Módosítva: 2015. október 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Praktikus kiszerelésű, csavarható púder.

g.brigitta

2017. augusztus 28.

Tetszik az illata,az àllaga is pont jò.DE:vagy nem jön semmi vagy egy nagy adag amit nehezen dolgozok el.Az ecsete szuper,de a tartòssàga nem.Sajnos csak lefele tudom pontozni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

emeseee6

2017. március 3.

Ez az,ami totál használhatatlan számomra. Az elképzelés jó (lenne),de vagy túl sok jön,vagy túl kevés,nem tartós stb... Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

egeresi47

2017. január 10.

Én azt hittem tényleg csillog, de nem.
Mondjuk elég szép színe van, de nem tartós.
Tetszik a csavarós megoldás, de én csalódtam benne. Az ecsete viszont jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Én azt hittem tényleg csillog, de nem.
Mondjuk elég szép színe van, de nem tartós.
Tetszik a csavarós megoldás, de én csalódtam benne. Az ecsete viszont jó.

Kremcica

2016. november 2.

Annyira szerettem volna szeretni, de nem megy. Az ecsetes része tetszett meg és maga az ecset jó is. Nekem elég csillogó is egy sima púderhez képest, finoman csillog semmi nagy csillámdarabka. DE: világos bőröm van és hozzám képest ez a púder sötét színű. Ha jól tudom csak egy színben lehet kapni, gondoltam én ez amolyan színhez igazodó púder, de nem... A másik gondom hogy mikor megpróbálom felvinni vagy nem jön belőle, vagy ömlik a pigment az arcomra, ruhámra, mosdókagylóra. Ha csak éppen szeretném egy picit púderezni az arcomat főleg az arcom-arccsontom körül akkor oké, de ha a homlokomra rakom nagyon gáz. Ennyi pénzért profibb terméket vártam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

Ewcsi

2016. október 23.

Hát nekem egyáltalán nem vált be, nem is csillog, használtam 1-2x most porosodik valahol, ahhoz képest amilyen drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

Melinaa

2016. február 11.

Megrendeltem mert tetszett ez a csavarós dolog. Drága egyébként szerintem, leárazva szereztem be. Igazából nem a legjobb, nekem nem vált be nagyon ez a csavaros megoldás. A színe az annyira nem illik a bőrömhöz. Az ecsetét használom, nagyon puha és nem hullik a szőre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 11.

Ancsibaba1993

2015. november 3.

Egyszerűen imádom!!!Nővéremmel együtt rendeltük,és Ő szintén nagyon szereti,mindig a táskánkban van. Győnyőrű,egészséges fényt varázsol az arcunkra,a csavaros megoldásnak köszönhetően pedig bárhol,bármikor gyorsan felfrissíthetjük vele a hatását. Sajna hamar "eltűnik" így nem is árt ez a kiszerelési forma. Ettől függetlenül megadom neki az öt csillagot,mert egyszerűen csodálatos amit kölcsönöz az arcra,nekem abszolút alapkellékem lett,még ha nem sminkelem ki magam,akkor is ebből teszek egy keveset az orcámra,így sokkal frissebbnek,kipihentebbnek és ragyogóbbnak tűnik az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.