Avon

Ár:   769 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Emci, Módosítva: 2016. május 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Az AVON Cukrozott lime és mojito lábradír leradírozza a bőrt és mesésen simává varázsolja a lábakat - lime- és cukornádkivonattal.

• radírozó hatású
  • simábbá varázsolja a bőrt
  • puha tapintást kölcsönöz a lábaknak

spavanilly

2017. augusztus 3.

Gyenge, apró szemcsés, híg állagú radír.
Nekem önmagában semmit nem használ, viszont, ha a sarokreszelőre nyomok picit, akkor nagyon megkönnyíti a radírozást, illata finom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Gyenge, apró szemcsés, híg állagú radír.

Feketebarbi

2017. március 14.

Lábra nem volt hatása, de elhasználtam testradírnak, 2*ot kap mert nem vágtam ki azonnal a kukába...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 14.

andian

2016. július 13.

Az illata finom, de nem igazán venni észre a radírozó hatását. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

Az illata finom, de nem igazán venni észre a radírozó hatását. Nem veszem újra.

orsikimi

2016. június 26.

Őszintén szólva nem sokat tud. Sok kell belőle egyszerre, mert nagyon-nagyon apró szemcsék vannak benne, de úgysem radíroz eléggé. Szinte semennyire...
Az illata nagyon jó lenne, ha legalább tartós lenne, de ahogy leöblítem a lábam vízzel el is tűnik az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

szeliger

2016. június 10.

A csomagolás szerintem kifogástalan, csinos a flakon grafikája, jól kézreáll, csavaros a kupakja. A beltartalom elég light-osra sikeredett, az illat a flakonból még csak-csak érezhető, de használat közben a lábamtól az orromig szinte el sem jut. Meglepődtem azon, hogy milyen kevés radírozó szemcsét tartalmaz, először kinyomtam egy borsónyit, szinte semmi. Nyomogattam egyre többet és többet, egy talpra nekem így 5-6 borsónyi simán elfogyott, ezért aztán nagyon úgy tűnik, hogy ez a kis tubus igen hamar ki fog ürülni. Radírozásban sem egy nagy bajnok, ugyan a lábamon sok hatását nem éreztem, a tenyerem viszont valóban selymesebb, puhább a használata után. Határozottan nem éri meg a teljes árát szerintem. Csomagban jutottam hozzá, de még valószínűleg így sem volt egy nagy üzlet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 10.