Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Ad-Namah

2017. január 1.

Nekem sem a színek, sem maga a paletta nem jött be. A tükör hasznos volt, de ezen kívül a színek egyáltalán nem voltak pigmentáltak, maximum a négy pici világos színt lehetett használni belőle. Az ecsetek használhatatlanok, a szájra való szájfény/folyékony rúzs borzasztó volt, és mindkét pirosító narancssárga színű volt, amikor kipróbáltam. Ennyi pénzért sokkal jobb palettákat lehet venni, ráadásul a paletta papírcsomagolásos ami mágnessel záródik, így sok nyitogatás után már nehezen záródott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

Bolvarin

2014. január 2.

Karácsonyra kaptam ajándékba. Azóta már 2x volt alkalmam kipróbálni. Szemhéjalapozó nélkül nem érnek sokat, de amúgy gyönyörűek a színek. Karácsonykor teszteltem, akkor valami miatt elég gyorsan lekopott. Aztán a szilveszteri sminket is a paletta segítségével készítettem. Akkor már biztosra mentem. Púder-> szemhéjalapozó-> szemhéjpúder ecsettel-> púder-> szemhéjpúder ujjal feltapogatva. Ezzel a kombinációval 9 órát bírt a sminkem, úgyhogy nagyon elégedett voltam vele. Pozitívum, hogy nem porzik túlságosan; negatívum, hogy sokat kell felvinni belőle, ahoz, hogy jól pigmentált legyen. A pirosítói egész jók, de a színei nem az én stílusom, a szájfények közül a középső pirosas árnyalat lett a kedvencem. A highlighterek gyengén muzsikálnak, gyorsan kopnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.