Avon

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Saphira, az összetevőket feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2019. szeptember 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Környezettudatos, vegán artisztító balzsam, koncentrált hatóanyag tartalmú, allergológiailag és klinikailag tesztelt termék. Sárgabarackolajat, kakaóvajat, mangóvajat és uborkakivonatot tartalmaz.

CeCeDrake

2020. február 16.

Igen baráti áron jutottam hozzá. 5 db ezrest fizettem 6 termékért és néhány mintáért, annyit, mint amennyibe ez alapból kerül.
Nem jó. Avas.
Nem működik olyan jól, mint pl a Clinique vagy az avon egyik régebbi hasonló terméke.
Soha nem venném meg teljes áron és másnak sem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

Nem jó. Avas.
Soha nem venném meg teljes áron és másnak sem ajánlom.

Mia0602

2019. november 28.

A kiváncsiságom hajtott, hogy kipróbáljam ezt a terméket.
Nekem sem tetszik, hogy tégelyes nem szeretem ha bele kell nyúlni a "krémbe". Főleg a végén amikor kergetni kell a maradékot. Ezt a lemosót valószínű hogy az állaga miatt nem lehetett másképp csomagolni. Préselt, összetömörített formából kell felvenni az adagot. Ezt ki kell tapasztalni, mert én először kevéssel próbálkoztam és csak nyúztam vele a bőröm. Száraz kézben dörzsölve olajosodik, krémesedik be, ezután viszem fel a szintén száraz arcomra. Majd langyos vízzel lemosom. Kellemes érzés, jól tisztít, maradéktalanul leszedi a sminket.
Sajnos az illatával sem vagyok elégedett. Értem én, hogy parfüm mentes, de engem az avas szalonnára emlékeztet.
És az ára igen borsos. Nem tudom mennyi ideig lesz elég, de nem hiszem hogy újra megveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 28.

A kiváncsiságom hajtott, hogy kipróbáljam ezt a terméket.

spavanilly

2019. október 29.

Nagyon finoman tisztítható vele az arcbőr, de nekem ez a tégelyes kiszetelés nem igazán tetszik.
Funkcióját betölti, de szerintem kedvezőbb ár- érték arányban is létezik vegán arctisztító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 29.

Alaya

2019. október 10.

Hatalmas pozitív csalódás számomra! Nagyon féltem tőle az állaga miatt. Aggódtam, hogy esetleg zsíros, olajos érzetet hagy majd maga után, vagy nem fog rengesen tisztítani. Viszont egy YouTube videós esküdött erre a formulára, gondoltam ha már új termék, próbáljuk ki. És teljes szerelem! Annyira finoman, szépen tisztít, miközben nem irritál, nem csíp. Csak ajánlani tudom, újra vevős termék

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 10.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract

A triglicerol és a sztearinsav észtere. Bőrkondicionáló, bőrpuhító (emolliens), emulgálószer, nagyobb mennyiségben pedig felületaktív anyag.