Avon

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pattelin, Módosítva: 2018. április 24.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb

Szilikon ecsettisztító, amellyel könnyedén és egyszerűen tisztíthatod ecseteidet.

infinitypurple

2019. augusztus 19.

Nagyon hasznos termék, bár az árát egy picit sokallom, máshol olcsóbban be lehet ilyet szerezni. Nekem feketében van, de nincs panaszom rá ezen kívül. Praktikus, tetszik hogy van hely kialakítva a tetején ahová bele lehet állítani az ecseteket és várni amíg megszáradnak, illetve hogy több fajta barázda is van rajta, ezzel elősegítve az ecsetek könnyebb és jobb tisztítását.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

nikoca444

2019. január 31.

Nagyon egyszerű és jó ecsettisztító eszköz! Csak amiatt adok neki 4 csillagot, mivel más internetes oldalról kb. 200 Ft-ért meg lehet kapni, de alapvetően így sem ördögi az ára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Claudia23

2019. január 31.

Csatlakoznék az előző vélemény íróhoz.
Ár-érték arányba jó. Kiválóan tisztít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 31.

Csatlakoznék az előző vélemény íróhoz.
Ár-érték arányba jó. Kiválóan tisztít.

pattelin

2018. április 11.

Nagyon jó ecsettisztító. Szeretem, mert alaposan ki lehet tisztíani vele az ecseteket. Én sampont használok hozzá. Ár-érték arányban nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.