Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Black Fairy, Módosítva: 2014. július 18.

Kiszerelés:   1,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Ismerd meg a nagyszerű szemhéjpúdereink legújabb változatát! Selymes formulája élethű színekkel emeli ki tekinteted szépségét. Akár már egyetlen rétegben is gyönyörűen mutat.

gszilvia

2019. november 15.

A vaníliás árnyalat van meg, kellően világos. Az applikátora nem tetszik, gyakori használattól kilyukadt, de ecsettel is megfelelően felvihető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

pattelin

2018. május 23.

Nekem is a Pink Petal rózsaszínes árnyalat van meg és valóban, alig rózsaszín szegényke. Enyhén halovány rózsaszínnek mondanám csak, ami alig látszik. Elhasználgatom,csak épp szeretnék majd egy jobban látszódó közép rózsaszín félét! Nem túlságosan pigmentált...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 23.

Klajdi

2017. április 16.

Bézs színben van meg, szemhéjalapnak használom ceruza alá. Szép és egységes színt ad, de sajnos hajlamos leperegni a szemhéjről, és megülni a ráncokban, így plusz 10 évet dob rám amíg észre nem veszem és le nem tisztogatom. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

Zsupika726

2017. április 3.

Fekete szinből rendeltem egyet próba képpen, mivel sokszor belefutottam olyan termékbe ami nem volt számomra megfelelő.
Alkalmanként szoktam használni füstös fekete sminkez és a vizvonal alatt is ki szoktam húzni vele a szememet.
Nagyon szépen lehet vele dolgozni, nem kenődik el és erőteljes sötét szine van. Teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

VKrisztina93

2017. március 13.

A fekete van meg nekem, én elégedett vagyok vele. Szép, intenzív a színe, dolgozni is könnyű vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Black Fairy

2015. július 9.

A blackest black van meg, és szinte tökéletes!
Nagyon szép intenzív, mély fekete, szuperül pigmentált, és szemhéjalappal nagyon tartós...
Eldolgozni is nagyon egyszerű, nem kelt koszos/elmaszatolt hatást, kár, hogy a többi szín nem tetszik (túl pasztellek), ha jönnek ki újabb árnyalatok majd még tuti veszek belőle...

Színminták a blogon:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

A blackest black van meg, és szinte tökéletes!

Színminták a blogon:

reka196911

2014. október 5.

A blackest black árnyalatot rendeltem meg. Nagyon tetszik, jól pigmentált és szép matt hatású. Füstös szemhez szerintem tökéletes választás. Jól lehet vele satírozni is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 5.

v.szilvia789

2014. július 28.

Satin taupe árnyalatban van meg, kellemes selyemfényű szín, kifejezetten gyors, hétköznapi sminkekhez vettem. A csomagoláson ledöbbentem, hogy milyen gagyi, nagyon gyenge műanyag, A fotók elég csalókák, nagyobbnak tűnt a festék a katalógusban. Az applikátort hagyjuk, irtó rövid a nyele és túl kerek a szivacs a felvitelhez. Alappal használtam, több rétegben fed csak, közepesen pigmentált, nem hullott. Viszont elmászkál még az alapról is, kenődik a szemhéjam felső részéhez pár óra után. Csalódás, mert az új 4 részes szemhéjpúderek jó sikerültek.
Szerettem volna feltölteni összetevő listát, de a következővel szembesültem, miután szétvágtam a dobozt: kétféle INCI van feltüntetve és a kettő nem egyezik. Ilyet még nem láttam! Gondolom az egyes színek nem ugyanolyan összetételűek, viszont nem derül ki, melyikre vonatkoznak. Ha lenne olyan szimbólum, ami a fejét vakarja, most szívesen beszúrnám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 28.

tedit0506

2014. július 21.

Nekem a Pink Petal van meg,de szerintem borzalmas.Szerettem volna egy igazi szép rószaszín árnyalatot,de ez nekem csalódás volt.Kibontottam gyönyörű szép színe van.Meg is örültem neki.De porzik,felkenve semmi nem látszódik csak valami halvány szín apró csillámokkal.Csak alappal próbáltam,építgetni is próbáltam de nem nyerte el a tetszésemet.Trtósnak tartós,majd talán alapnak elhasználom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 21.

melindae

2014. július 20.

Volt szerencsém kipróbálni 35°C melegekben, nagyon jól teljesített! Bármilyen szemhéjalapozó, púder vagy más kisegítő kellék nélkül fenn marad a szemhéjan, mozdulatlanul akár 12 órán keresztül.
Sokkal erősebben pigmentált mint a négyes szemhéjfesték. Iris icing árnyalatot rendeltem, fémes szürkés-kék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 20.