Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. március 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Arcápolók

Próbáld ki az Elite Gentleman borotválkozás utáni balzsamot, melynek illata az igazi úriembereknek készült. A titokzatos frissesség, a fás illatjegyek csábító illata és a bódító konyak aroma egyedülálló illatkeveréke.

Orientális-fás illatkategória

Használata: Borotválkozás után töröld szárazra arcod, majd önts egy kis mennyiséget a balzsamból tenyeredbe. Dörzsöld össze tenyered és vidd fel arcodra.