Avon

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bmth, Módosítva: 2020. február 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatjegyek: édes ananász, lédús szeder, szantálfa

2500 Ft ÚJ Avon Encanto Charming EDT
Ár: 2500 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: bontatlan, fóliás, Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postán maradóként tudom küldeni
Ár: 2000 Ft , Eladó: csicsy22
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás után postázva vagy személyesen Bp

EugeniaBlue

2020. augusztus 20.

A katalógusban isteni volt az illata. Valóban hajaz a Secret Fantasy-ra, de ez sokkal különlegesebbnek tűnt, ezért megrendeltem. Hát, nem azt kaptam, amit vártam... Az illata nem egyezik azzal, amit a katalógusban éreztem, olyan semmilyen kis felejtős illatocska, ami nagyon hamar szaggá alakul, amit az ember legszívesebben azonnal levakarna magáról, ezért pozitívumnak számít a tartóssága, ami rajtam kb. 10-15 perc. Viszont ajándékba megkaptam a testápolóját, aminek érdekes módon ugyanolyan az illata, mint amit a katalógusban szagoltam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

Serpentina

2020. március 5.

Anyám vásárolta magának, de kíváncsiságból én is magamra fújtam. A katalógusban egy édes, friss, bogyós gyümölcsös illat volt, - ez nagyjából a kifújás pillanatában testközelből is igaz rá. Ez alapján szimpatikus volt. Amúgy kísértetiesen hasonlít a szintén Avonos Secret Fantasy illatra, ami tizenéves korom kezdetén még nekem is megvolt - gondolom, ez a felnőttesebb, érettebb kiadása akar lenni.
Azonban leszáradás után egy kesernyés, muskátlis keverék lesz belőle, eltűnik minden édessége, össze sem lehet hasonlítani az ígért, hosszabb távon is megmaradó alapjegyekkel. Lehet, hogy ez csak az én kémiámmal válik ilyenné, de ha nem én vagyok az egyetlen ilyen áldozat, akkor elég nagy átverés.
Tartósságra közepesnek mondanám, ami EDT-hez képest nagy szó, (a kesernyés, szúrós illata miatt ez talán negatívum), azonban nem túl nagy hatósugarú.
Biztos, hogy ezt a fajtát nem fogom megvásárolni, de szemezek a sötétebb, fuksziásabb rózsaszín verziójával.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 5.