Avon

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2019. március 6.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Gyorsan beszívódó könnyed formulájú fürdőolaj, amely nem hagy maga után zsíros utóérzetet, hidratálja és nyugtatja a bőrt. Jade virág, rózsabors és pézsma illattal.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

MissQuen

2021. április 27.

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!Ezt benéztem. 100 ml-s a kiszerelés, és amikor megérkezett hozzám, csak néztem, hogy milyen kicsi. De hagyjám, gondoltam én, nagyon szeretem a testápoló olajokat, spray-s változatban is, inkább használok olajat testápolásra, mint testápolót. Gondoltam teszek egy próbát, mert ha kevés is, azért tudhat valamit 900 Ft-ért. Meg kell hogy mondjam, csalódás lett ez a termék. Rendívül sok kell belőle egyetlen használatkor, más olajokhoz képest pl. Planet Spa olajok vagy Skin So Soft spray olajok, és az illata pedig nagyon halovány. Én személy szerint szeretem, ha olajozás után, akár órákig is érzem a friss olaj illatát tisztálkodás után. Na ennél a terméknél ezt nem kapod meg. Nagyon szolid illat. Szóval nem ajánlom. Nem vennék ismét

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 27.

Aradi96

2020. december 25.

Hagyott egy kellemetlen reteget a bőrömön :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 25.

Hagyott egy kellemetlen reteget a bőrömön :/

martuska83

2019. április 23.

Én tusolásra használom, teszek a tenyerembe és végigdörzsölöm magam, nem nagy mennyiséget öntök egy egy felülethez, de így nem hagy zsíros érzést, hanem kellemes, nem fog felhabzani csak egy fehér réteg keletkezik, amit simán le is mosol, az illat viszont így tartósan megmarad. Így nem is fogy olyan gyorsan és a fürdőszobát belengi ez a parfümillat felhő. Személy szerint nekem nagyon bejön az illata, eddig csak ez az olaj van meg de megveszem a permetet és a parfümöt is és ebből is jön még egy flakon. Kár hogy ilyen pici a kiszerelés. Nem szárítja a bőröm mert olaj, nem irritál, nagyon selymes érzés és kellemes szagolni magamon fürdés után órákon át.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 23.

nemethanna196

2019. április 2.

Nekem az illata nagyon tetszik, de a hatásával nem voltam megelégedve, főleg nem ennyi pénzért.
Az első problémám vele az volt, hogy ahhoz, hogy minimálisan érezzem a fürdővízemben, nagyon sokat bele kellett önteni belőle a kádba, így nem igazán tarthat ki sokáig a termék. Azonban a sok olaj borzalmasan csúszósság és ragacsossá teszi a bőröm, a felesleges olaj réteget szinte lehetetlen leöblíteni róla. Nem kellemesen olajos érzést ad, mikor úgy érzed, tök jó hidratált a bőröd, hanem nehéz és tömény a keletkezett réteg. Tehát nincs átmenet, ha keveset használsz belőle, akkor semmi hatása nincs, ha pedig többet, az pedig már túlzás. Így számomra élvezhetetlen a használata, pedig nagyon vártam, hogy kipróbálhassam és használhassam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

rebus1986

2019. március 23.

Nem volt nagy szám az illata, de ami sokkal bosszantóbb volt, hogy annyira olajos maradt tőle a bőröm, hogy a törölközőt dobhattam a mosásba...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 23.