Avon

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2019. március 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatjegyei: jade virág, rózsabors, pézsma

Barbika

2020. február 28.

Jó illatú, szokásos avonos - nem tartós parfüm. Még senki se érezte rajtam :/ azért elfújkálgatom..
Árát tekintve alig 2 ezerért jutottam hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 28.

Árát tekintve alig 2 ezerért jutottam hozzá.

abksb

2020. február 7.

Az eddigi illatok, amikben pézsma van, mind bejöttek nekem. Hát, ez sajnos nem. Valahogy túl szúrós, éles, a virágosság is nagyon harsány benne. Erősen hajaz egy másik Avon-parfümre, de nem jövök rá, melyikre. Nagy szerencse, hogy lehet mintát is rendelni. :) Nem húzom le nagyon, mert lehet, hogy valakinek tetszik, ízlésről meg ugyebár nem vitatkozunk, de nekem ez hármas.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 7.

vanillacaramella.sweet

2019. november 13.

Ezt még csak katalógus lapjáról szimatoltam, de nagyon kellemes, tiszta, üde, igazán kellemesen édes illat, nagyon tetszik. Szerintem vannak benne gyümölcsök és vanília is a fenti 3 jegy mellett. Nagyon tetszik, fogok venni EDT verzióban. Akkor updatelek majd.
Üveg színe és alakja is nagyon tetszik, egyszerű, nőies, mutatós, de szolíd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 13.

Üveg színe és alakja is nagyon tetszik, egyszerű, nőies, mutatós, de szolíd.

Szabianyu

2019. augusztus 16.

Régóta nem használok avonos parfümöket, de most nyaralásra szerettem volna valami nagyon könnyűt, amit elfújkálok,és hirtelen felindulásból megrendeltem. Hát, sajnos nagyon felejthető, tartóssága kB mint egy testpermet. Egynyári semmiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Eszteerke

2019. március 20.

Nagyon nagyon finom édeskés illata van, nekem nagyon tetszik! Kár, hogy nem tartósabb...de emiatt nem vonok le csillagot mert az illata isteni 😍

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.