Avon

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2019. március 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatjegyek: málna, friss frézia, vaníliavirág

anillam

2020. augusztus 23.

Nagyon szeretem az illatát,főleg nyáron nagyon kellemes, többször megkérdezik mivel vagyok befújva, ha ez van rajtam. A tartósságával nem vagyok teljesen megelégedve, ezért nem kap 5 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

sztinke

2020. május 28.

Őszintén szólva csalódás nekem. Még tavaly vettem a testpermet-tusfürdő-testápoló csomagot. Imádom az illatát, viszont ezeknek nem igazán tartós az illatuk, ezért gondoltam beszerzem a parfümöt.
Viszont sajnos kifújás után 3 perccel már teljesen más az illata rajtam, mint a termékcsalád többi tagjának. Pont a gyümölcsös frissesség szűnik meg, és inkább egy virágos (abból sem a frissebb), komorabb illat lesz. A tartóssága ennek rendben van, bár ehhez nem ragaszkodnék így annyira... :D
Talán télre jobb lesz...
Árban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 28.

Talán télre jobb lesz...
Árban tökéletes.

abksb

2020. február 7.

Bevallom becsülettel, hogy az édes illatokat szeretem, biztosan azért, mert én is olyan édes vagyok (na meg szerény). :DDDDD Ez az illat nagyon jól össze van rakva, pont elég bele a málna savanykássága mellé a vanília, ezt a kettőt jól kiadja az én bőröm. Elsőre elég gyümölcsös, de pár perc után előjön a vanília, mintha valami finom sütit sütnék. :) Ez lesz a következő, azt hiszem. :) A tartósságára még nem nagyon tudok mit mondani, a kicsi minta nem annyira használható ilyen szempontból. Egyelőre négy csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 7.

p.monicica

2019. május 5.

Amikor megkaptam ismerős volt az illata.
A piros Instinct Forbidden egy üveggel elhasználtam belőle.
Szerintem egy az egyben ugyan az az illat.
Örülök neki mert nagyon szerettem 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 5.

Amikor megkaptam ismerős volt az illata.
A piros Instinct Forbidden egy üveggel elhasználtam belőle.
Szerintem egy az egyben ugyan az az illat.
Örülök neki mert nagyon szerettem 😀

hjh666

2019. április 27.

Katalógusban szimatolva úgy gondoltam igen, ez kell nekem. Meg is rendeltem tavaszi illatnak. Az illata teljesen más, harsány, friss, de nem éreztem benne azt a plusz valamit, amit az illatosított oldalon meg igen. Édesebb illatokat szeretem, ez nem igazán az, inkább gyümölcsös. Ebben most csalódtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 27.

Erus15

2019. április 2.

Kellemesen édes, gyümölcsös illat ami nem tolakodó. Tartós, szép a csomagolása is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

Tyler33

2019. március 24.

Nemrèg kaptam ajàndèkba! 🙊Azt hittem egy ujjabb semmitmondò tucatillat mint javarèszt a többi, amivel az Avon az elmùlt 15 èvben kisèrletezik... 🙈 De neem!!! Első pròba utàn kellemes csalòdàs volt 😊Örültem hogy vègre nem az a csöpögös, szàmomra agyig unott Vattacukor
bukè, hanem egy èlènk enyhèn viràgos de inkàbb gyûmölcsös èdes illat - ès amire kèsöbb jöttem rà, mikor a vègèn kiadja magàbol - a Vaniliàval. Nem èppen egy tavaszi de attol nagyon kellemes illat!!! 👌

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 24.

Szuzi35

2019. március 15.

Múlt hónapban próbából megvettem a testpermetet, nagyon tetszett az illata, finom édes,
és tartós is.
Úgyhogy most megvettem a parfümöt is. Imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 15.

és tartós is.
Úgyhogy most megvettem a parfümöt is. Imádom

PinkMcFreeze

2019. március 13.

Mindig izgi első véleményezőnek lenni, mint az első randi 😊🥰 Az illata édes-bogyós gyümölcsös, de mindenképp élénk, kissé vadócos, viszont talán pont ezaz amiért rá esett a választásom 💗 A tartóssága bőrön még tesztelés alatt van, de reggel befújtam a csuklómat és még délután is éreztem 😍 Nekem egy pozitìv élmény, mert mostanában nálam gyengén teljesìtettek az Avonos parfik. Aki szereti az édes illatokat, de a pezsdìtőbb fajtából tegyen vele egy próbát 😉💋

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.