Avon

Ár:   5199 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illesbb, Módosítva: 2016. február 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

"Turbózd fel az arckrémed 2X több regeneráló erővel! Ismerd meg az ANEW termékcsalád új, továbbfejlesztett szérumát, mely életkortól függetlenül segít fokozni az ANEW-krémek bőröregedést késleltető erejét!"

• segít csökkenteni a ráncok megjelenését
  • segít feszesebb külsőt kölcsönözni arcbőrödnek
  • intenzíven hidratál

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

katuc77

2016. március 31.

Mint újdonságot, tanácsadónőként mindenképpen szerettem volna kipróbálni ezt a szérumot. Engem leginkább az intenzív hidratálás fogott meg az ígéretek közül. Még csak pár napja használom, így a véleményem nem igazán megalapozott, de muszáj pár szóban már most véleményt mondanom róla.
Ami nekem nagyon nagy csalódást okozott, az a csomagolás. A kép alapján meg voltam győződve róla, hogy egy gyönyörű üvegbe zárt "kencét" fogok kapni. Ez helyett egy elég gyenge minőségű, kocogós műanyag a csomagolása. Na jó, nem ez a lényeg, hanem ami benne van, de ez számomra tényleg csalódás volt, mikor kinyitottam a dobozt.
Maga a szérum nagyon könnyű állagú, gyorsan felszívódik, és nem hagy maga után sem zsíros, sem ragacsos érzést. Egy pumpálásra borsónyi mennyiség jön ki az üvegből, ami akár elég is lehet egy alkalomra, de éppen a pillanatnyi hangulatomtól függ, hogy egy, vagy két "adagot" nyomok a tenyerembe, és oszlatom el az arcomon. Mellesleg ez a mennyiség sem sok, nagyon gyorsan beszívódik.
A leírás szerint naponta egy vagy két alkalommal használjuk, a megszokott hidratáló krémünk alá. Én reggel is, és este is használom. Este alapos arctisztítás után, reggel pedig csak micellás vízzel törlöm át az arcomat, és utána használom a szérumot. Nem kell sokat várni a hidratáló krémmel, én azonnal fel szoktam kenni azt is, ami már egy jó ideje a Schüssler 8-as és 10-es natúr krém. Így pár napos használat után meg vagyok vele elégedve, remélem, hogy hosszú távon is tartani tudom a véleményemet. Azt azért még halkan megjegyzem, hogy teljes áron valószínű nem vettem volna meg. Az olcsó műanyag csomagolás miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 31.