Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trix, Módosítva: 2013. szeptember 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Fényes szájfény, ami hosszú ideig tart. Hidratáló formula, gyönyörűen szikrázó hatás.a

Poptie

2017. május 7.

Sajnos nagyon ragacsos, én nem tudom így használni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

Sajnos nagyon ragacsos, én nem tudom így használni...

dindori

2016. október 11.

Nekem sem jött be: túlságosan ragacsos (tudom,h ettől lesz tartósabb, de még az essence tartós szájfényei sem ragadnak ennyire), ettől nem kényelmes viselet és az enyémben még nagy csillámok is vannak, ami szinte karcos érzést kelt. Elhasználom, mert sminktermékekkel nem szoktam finnyáskodni, de egyáltalán nem a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 11.

2014. december 29.

Nem pigmentált, nem fényes és nem tartós...halovány szín, ragacsosság és egy idő (elég rövid idő) után mintha beszívná az ajak bőre, és nem tesz jót neki, szárítja, látványra sem szép. Sokkal jobbak is vannak ebben az árkategóriában (Catrice pl.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 29.

epresmilka

2014. október 3.

Nos hol is kezdjem? Sokan írtátok, hogy szép színe van max a csomagolásban még fel nem kened ugyanis ennek a terméknek a pigmentáltsága konkrétan a béka feneke alatt van!! :D Nekem az eternal rose árnyalat van meg nagyon szép pinkes árnyalat ma hozta a postás rohantam is egyből vele a tükör elé. Felkenve szokásos csalódás nulla szín kb. mintha csak egy áttetsző szájfény lenne rajtam annyira elkapott a méreg, hogy szívem szerint a kukába hajítottam volna, arról nem is beszélve,hogy iszonyatosan ragacsos is. Több avonos szájfényem van és sajna mindnél ez a pigmentáltság a legnagyobb probléma sok x megfogadtam már, hogy nem vásárolok smink termékeket az avontol de sajna mindig elcsábulok,de legközelebb erősebb leszek!! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 3.

hermannzsuzsa88

2013. április 2.

Én nem mondanám tartósnak. Szépek a színei, de nagyon ragadós. És egy picit mintha szárítana is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Pöti

2013. március 30.

Tartós, de nagyon ragad. Szép színei vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 30.

Tartós, de nagyon ragad. Szép színei vannak.

Ksari

2012. augusztus 17.

Szép a színe és tényleg tartós. Egyetlen hátránya, hogy nagyon ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Szép a színe és tényleg tartós. Egyetlen hátránya, hogy nagyon ragad.

angelika11

2012. június 23.

Nekem a Neverending nude árnyalata van meg.Csodás,természetes színű szájfény.Szerintem az illata is kellemes.Nappali sminkhez tökéletes! Hátránya:rettenetesen ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 23.

Lillith

2012. április 13.

Valóban nagyon tartós, rajtam ez maradt meg a leghosszabb ideig. Az illata szerintem kicsit fura, de a színe az nagyon szép, természetes. Mindenképpen megéri az árát, de nekem a furcsa illata és a ragadóssága miatt csak 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 13.

trix

2012. március 27.

Tavaly nyáron jelent meg ez a szájfény,néhány hónapig tudtam csak megrendelni,aztán ősz óta valamiért nem lehetett már látni a katalógusban.Nagyon sajnálom,mert nagyon szeretem.Valóban tartós a szájfény,nekem 3 órát símán kibír úgy,hogy akár ihatok is.Kicsit ragad,nincs semmi különös íze vagy illata.Nekem a neverending nude árnyalata van meg,nagyon szép természetes szín.Maximálisan megéri az árát,remélem lehet majd még vásárolni a jövőben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 27.