Avon

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agiv, Módosítva: 2014. január 28.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

bernadettu

2019. január 5.

Az első szemhéjpúder palettám volt, még mindig megvan , a Show Stopping Pink árnyalatban.
Szemhéj púder alap nélkül is fent maradnak a szemhéjon, de való igaz, hogy nem a legpigmentáltabbak.
Ma már nem venném meg, én is hasonló áron vehettem, mint ami itt van fel tüntetve, de elsőnek jó volt,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

HDorina

2018. november 15.

Bizakodva rendeltem meg ezt a terméket, harmonizáló színeket tartalmaz. Anno amikor még nem kezdtem meg a kozmetikus tanulmányaimat gondolkodtam, hogy vajon miért nem tudok tartós, jól látható sminket készíteni. Ma már amikor professzionális sminkeket használok rájöttem a miértjére. Még a fekete árnyalattal egész jól lehet árnyalni, de a fehér és a rózsaszín kb. olyan mintha nem is tettem volna semmit a szemhéjamra. Nagyon nem pigmentáltak az Avonos szemhéjpúderek, nem csak ez a többi fajtája sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

Tincs12

2017. március 27.

A zöld szememet gyönyörűen kihangsúlyozza ez a termék. A fehér színnel vigyázni kell, mert nagyon hullik, de én összességében mégis szeretem. A megfelelő technikával nagyon szép sminket lehet vele összehozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Banszky

2016. szeptember 8.

Nem rossz,szép színekben kapható és biztos valakinek nagyon jól működik ha tudja használni a por alapú szemfestékeket. De az nem én vagyok. Nagy kár mert gyönyörű sminket lehetne készíteni belőle. Majd egyszer ha ráérek megtanulom,addig nem dobom ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

katuc77

2016. szeptember 7.

Szintén a Neutral haze árnyalat van meg, még akciósan vásároltam meg, elég kedvező áron. Nagyon szeretem, szép, visszafogott csillogást ad a szemhéjamnak, és nagyon szépen össze lehet dolgozni a színeket. Nincsenek benne nagy csillámok, amik elmásznának nap közben, vagy potyognának mindenfelé. Kell hozzá egy jó szemhéjalapozó, és azzal estig tökéletesen a helyén marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Bogi1031

2016. május 31.

Akciósan vettem meg kb 1000 forintért, de többet is kiadnék rá. Tartós, kellemesen csillogó, de visszafogott színek, hétköznapi használatra is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.

Honey01

2016. január 11.

A képen látható lila színű van meg, ajándékba kaptam. A fehér színű nagyon "kemény", nem fog, nem látszik a szemen, viszont a csillogó pigmentek beborítják az arcot, ahogy széthullanak :( :(
A két lila nagyon szép, csillámos, különösen a világosabb színű. A sötét nagyon pigmentál, azzal óvatosabban kell bánni, de összesatírozva a két szín mesés. A hozzá mellékelt applikátor igen hamar tönkrement.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 11.

NovErke

2015. szeptember 23.

Az eddig kipróbált szemhéjfestékeim közül ez a kedvencem :) A Sultry smoke van meg, de kipróbáltam a Sweetheart plum és a Neutral haze árnyalatokat is. Mind nagyon tetszik. Nagyon szépen össze lehet dolgozni a színeket, és szépen építhető a festék. Így se nem túl erős a smink, se nem túl világos, csak amennyire én szeretném. Nekem az is tetszik benne, hogy csillogós. Mindenki megdicséri, hogy milyen szépen van kifestve a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

Cuni95

2015. augusztus 31.

A Show Stopping Pink nevű van meg, és csodaszép rózsaszínes füstös szemeket lehet vele kreálni. Nagyon tartós, és nem gyűlik fel csíkba. Abszolút nyertes nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

macspamacs

2015. július 10.

Nekem a Neutral Haze fantázianevű darab van meg, nem annyira szeretem. A világos színek alig látszanak, a sötét pedig túl sötét nekem... Melléfogás volt, pedig a palettán olyan szép... Aki tud szép smokey eye sminket készíteni, annak hasznos paletta lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.