Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BabaCica92, Módosítva: 2012. június 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Virágos-orientális parfüm: gardénia, barack, szantálfa

Avon Far Away Dreams EDP eladó
Ár: 8200 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: Képen, Helyszín: Átvétel Budapest (Köki, Shopmark) , fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.
Ár: 9000Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel

galagonyanya

2016. február 7.

Szerintem a legjobb Far Away. Persze köze nincs az anyaillathoz, talán ezért... teljesen ismeretlenül vásároltam itt, és nem bántam meg. Nagyon kellemes, kicsit szappanos, fehérvirágos illat, puha, krémes, és nagyon-nagyon tartós. Kár, hogy már nem forgalmazzák, pontosabban: nem meglepő:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 7.

lorik.laura

2015. március 8.

Régen, még kiscsikó koromban kaptam ezt a kedves kis parfümöt Keresztanyumtól, nagyon szerettem. Bár akkor abban az időben szinte mindegy volt, mit fújok magamra :) De visszagondolva nagyon kellemes illat volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 8.

klaudia901013

2014. november 1.

Nem rossz az illata, de nekem túl ártatlan. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 1.

Nem rossz az illata, de nekem túl ártatlan. :)

alexandra_domotor

2014. augusztus 25.

Leszegezném az elején, hogy jó illata van de a pink&fekete kupakos a legjobb. Egyébként sokáig elég! Persze én ezt is nagyon szerettem, de nem álltam meg ennél, próbálgatom mai napig a parfümöket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

ancsa91

2013. október 15.

Annyira nem emlékszem már az illatára, csak az első gondolatomra, nem közelíti meg a sima Far awayt., nincs olyan jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

xstrawberrykissx

2013. július 8.

Nagyon szeretem a különleges illatát! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

Nagyon szeretem a különleges illatát! :)

matine91

2013. április 24.

Ajándékban kaptam. Egyáltalán nem tetszik az illata. Több esélyt adtam neki, hátha megszeretem, de nem vált be. Ha valakinek esetleg szüksége lenne rá odaadom neki jelképes összegért a kb 3 fújásig használt üveggel.
Amire írhattok nekem: molnaricusss@gmail.com

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

Amire írhattok nekem: molnaricusss@gmail.com

krisztina109

2013. április 7.

A kedvenc illatom,nem tolakodó,de tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 7.

A kedvenc illatom,nem tolakodó,de tartós.

kriszta49

2013. március 9.

Nagyon erőteljes illata van, néha olyan volt mintha allergiás lettem volna az illatára(tüsszögtem tőle). Egyszer-kétszer használtam csak...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

devcat

2013. január 28.

Megvettem, mert tetszett a csuklómra dörzsölve az AVON oldalon az illata. Kissé púderes illat, a fiókomban lapul, 2-3-szor fújtam magamra, de inkább az idősebb korosztálynak való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 28.