Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2013. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szappanok

Hópehely alakú szappan, amely finom, krémes habbal és a fehérliliom varázslatos aromájával kényezteti az érzékeket.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

xszemyx

2015. november 21.

Mennyei illata van, egy még mindig ott lapul a ruháim között :) Szeretem erre használni a szappanokat, a ruháimon is észreveszem, hogy átveszik az illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

Lina14

2014. február 22.

Nagyon tetszik az illata, jól habzik és nem szárít. Kicsit talán jobban fogy egy átlagos szappannál, de ezt nem rovom fel neki,mert igy is nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 22.

Sissy26

2013. október 22.

Én dekorációnak vettem, már az ünnepekre gondolva, még majd feldíszítem valamivel. Szerintem cuki lesz a fürdőszobában :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 22.

Szentike93

2013. október 20.

Imádom az illatát és a kinézetét is. Szerintem szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 20.

Imádom az illatát és a kinézetét is. Szerintem szuper.

Cipriana

2012. december 12.

Isteni finom liliom illata van és a formája is nagyon szép, de mivel egy kicsit szárít, én csak kézmosásra használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 12.