Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2019. október 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő frissítő fekete cseresznye és szerecsendió illattal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

tátombák

2020. április 20.

Régóta használok Avonos tusfürdőket, de a naturals vonal eddig mindig kimaradt. Nekem átlagos tusfürdő, viszont meglepően tartós az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

MissScorpio

2020. január 14.

Édes, kicsit kesernyés cseresznye illat, nekem nagyon tetszik. Krémes, szép rózsaszínes fényű. Mint minden Naturals tusfürdő, ez is jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.